3 Yufkadan 10 Dakikada Su Böreği

3 Yufkadan 10 Dakikada Su Böreği
A+
A-

Kısa zamanda 14 kişilik böreği eminim çok beğeneceksiniz. 3 yufkadan 10 dakikada su böreğini Türkçe yapılış videosu ile paylaşıyoruz ki hemen deneyin. İsterseniz pazar günleri tüm aile ile edilen kahvaltı için, isterseniz okul beslenmesi için, isterseniz çayın yanına acil durumlar için yapabilirsiniz. Sadece 3 yufka kullanarak 14 dilim börek yapabilirsiniz. Ev ekonomisini koruyan 3 yufkadan 10 dakikada su böreği tarifi, sadece 10 dakikanızı ayırarak, fırın ile uğraşmadan yapabilirsiniz.

3 Yufkadan 10 Dakikada Su Böreği Tarifi

Kolay yapılışı ve enfes tadı ile bağımlısı olacaksınız bu tarifin. İç malzemesini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. 10 dakikada yapılan su böreğinin Seval Mutfakta kanalından alıntı Türkçe yapılış videosunu izleyerek hemen deneyebilirsiniz. Afiyet olsun.

Yorumlar

  1. GÜNER DÖLAY dedi ki:

    BU BİR ÇEŞİT YUFKA BÖREĞİ KOLAY SU BÖREĞİ DEĞİL ZATEN SU BÖREĞİNİN KOLAYI OLMAZ BİR ÇEŞİT SU BÖREĞİ VARDIR. AMA YUFKA BÖREĞİ ÇEŞİTLİ ŞEKİLLERDE HAZIRLANABİLİR BU VİDEODAKİNİN LEZZETİ SU BÖREĞİNE BENZİYE BİLİR BELKİ YALANCI SU BÖREĞİ DEMEK DAHA UYGUN OLUR