Ajurlu Başaklar Örgü Modeli

Ajurlu Başaklar Örgü Modeli
A+
A-

Sizlere sunduğumuz bu örgü modelimiz anne yelekleri, erkek çocuk yelek modelleri, bebek battaniyeleri gibi birçok örgü için yapabileceğiniz Ajurlu Başaklar örgü modelidir. Bu modelimizi şiş ile kolayca yapabilirsiniz. Yapılış videosunda model yapımı için gereken tüm detayları bulabilirsiniz.
Sıralar halinde dizili başak şekli ve aralardaki ajurlu bölümleri ile çok beğeneceğinizi umduğum yelek modeli. Çok ip yemeyen, yapılışı çok zevkli bu yelek modelini kullanarak, bebek örgüleri ve özellikle bere modeli yapabilirsiniz. Hem büyükler için yapacağınız örgülerde, hemde küçükler için yapacağınız örgülerde kullanacağınız yeni örgü modeli.
Bebekler için yapmayı düşündüğünüz örneklerde bebe yünü kullanmanız, yelek modellerinde ise alize veya angora ip kullanmanız örgünüzün daha güzel durmasını sağlayacaktır.

Ajurlu Başaklar Örgü Modeli 2

Ajurlu Başaklar Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Şiş kullanarak yapılan örgü çok şık duran bir model. Ajurlu bir model olduğundan yazlık yeleklerinizde kullanabilirsiniz. Örneğin yapılışı için canselin örgü dünyası kanalından alıntı yaparak sizlere sunduğumuz videoyu izleyerek bu güzel modelden örgüler yapacaklara şimdiden kolay gelsin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.