Babalar Gününüz Kutlu Olsun

Babalar Gününüz Kutlu Olsun
A+
A-

21 Haziran 2015 Babalar günü özel Kutlama mesajları. Babalar Günü nasıl çıkmıştır? İşte bu Babalar gününe özel sözler.

Babalar Günü nasıl çıkmıştır? Anneler Gününün ilk kutlandığı yıllarda Sonora Smart Dodd adında genç kız annesi kaybetmiş ve çaresizce zamanın geçmesini unutmayı beklemektedir. Ancak babası 6 kardeşine öyle güzel bakmıştır ki Sonora Smart Dodd hemen bu günü özelleştirmek gerektiğini savunmuştur. Normalde 5 Haziran  günü ( babasının doğum gününde ) kutlaması gerektiğini ve resmileştirmek için uğraşmış ancak başarılı olamamıştır. Tarih yetişmeyince Haziran 3 haftası pazar günü bu kutlamayı gerçekleşmiştir.
Böylece artık her Haziran ayının 3. haftası Babalar Günü kutlamaları ile geçmiştir.

EN GÜZEL BABALAR GÜNÜ MESAJLARI

  • Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyiki varsın, Babalar günün kutlu olsun.
  • Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!
  • Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla… Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Babalar günün kutlu olsun.
  • Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.
  • Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum. Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun.
  • Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım. Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.
  • Babam olduğun için mutluyum, sahip olduğum en iyi arkadaşsın. Babalar günün kutlu olsun babacığım.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.