En Moda Saç Ve Makyajlar

En Moda Saç Ve Makyajlar
A+
A-

2013 e girerken son moda saç ve makyajları paylaşmak istedim sizlerle.En trend makyaj,en trend saç modelleri ve kesimleri,kısaca merak ettikleriniz bu yazıda.

En güzel saç dalgası

En iyi kadın oyuncu adayı Anne Hathaway’in saçları abartıdan uzak, rahat dalgalardan oluşuyor. Yüzünü çevreleyen bu doğal saçlar ona aynı zamanda bohem de bir hava vermiş. Doğal, sıcak ve tam bir star havası!

En güzel retro görünüm
January Jones’in saçı 60’lardan ilham alıyor. Saçı ve makyajı ile birlikte gerçek bir retro abidesi gibi.

En güzel dağınık saç modeli
En İyi Kadın Oyuncu adayı Lea Michele’in saçları genç, modern ve çok dinamik görünüyor. Hiçbir şekilde prototip değil. Organik saç şekillendiricileri sayesinde saçların ışıltısı da korunmuş.
Genç yıldızın hem tarzına hem yaşına çok giden bu saç modeli en güzel dağınık saç toplama biçimlerinden biri…

En güzel at kuyruğu
Hailee Steinfeld’in saçı süper yüksek ve süper düz! Belki kırmızı halı için pek “fashionista” değil ama onun sevimli yüzüne çok yakışmış.

En güzel kırmızı halı kakülü
Olivia Wilde’in saç kesimi, havasız ve kabarık bir saç modeline saklanamayacak kadar mükemmel! O yüzden fön çekilip, saçın katları rüzgarda doğal salınışına bırakılmış.

En güzel saç aksesuarı
Straplez bir elbise giyen Dianna Agron, hem saçlarını omzundan düşürmek hem de yüzünü açıkta bırakmak istemiş. Bu yüzden saçlarının önlerini kristal tokalar ile tutturmuş. Elmas kolyesi ile birlikte bu tokalar oldukça gösterişli duruyor.

En güzel şeftali tonları
En İyi Kadın Oyuncu adayı Michelle Williams ne kadar tatlı ve pırıl pırıl görünüyor, değil mi? Yanaklarında ve dudaklarında kullandığı şeftali tonları, onun berrak yüzüne oldukça doğal bir ışıltı ve canlılık vermiş.

En parlak ruj
En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazanan Natalie Portman, pudra pembe Viktor & Rolf elbisesi ve klasikl topuzunu fuşya rengi rujuyla canlandırmış. Rujun rengi tek başına kıyafet ve makyaj görünümünü vurgulamış.

En güzel far
Jennifer Lopez’in şık at kuyruğu ve yumuşak pembe ruj ile bütünleşen gümüş gölgeli göz makyajı, kestane gözlerinin tüm güzelliğini gözler önüne sermiş.

En güzel tek renk görünüm
Emma Stone’nin açık şeftali tonlarındaki elbisesi, allığı ve ruju mükemmel bir uyum içinde. Hepsinin renk derinliği aynı olmasına rağmen asla sıkıcı görünmüyor.

En güzel çıplak dudaklar
Eva Longoria Parker, siyah elbisesi, siyah göz makyajı ve “nude” dudaklarıyla çok sofistike görünüyor. Çıplak görünümlü dudaklar ancak bu kadar kırmızı halıya yakışabilirdi.

En iyi eyeliner
Catherine Zeta-Jones yeşil eyeliner ile renkli eyeliner’ın da siyah kadar etkili olabileceğini gösteriyor.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.