Son Günlerin En Gözde Yelek Modeli

Son Günlerin En Gözde Yelek Modeli
A+
A-

Şal modelinde, etol modelinde yada yelek modellerinde kullanabileceğiniz, hem kolay yapılan hemde çok ip yemeyen bir örgü modeli ile yine sizlerleyiz. Bu örgü yelek örneğini yaparken cetvel kullanılıyor. Örnek beş ve beşin katlarından oluşuyor. Yapılışında istediğiniz marka ve yapacağınız örgüye uygun kalınlıkta ip kullanabilirsiniz. Düğün hazırlığında olanlar için çeyizlere eklenen yelek modeli olarak dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Şal modellerinde, bere modellerinde yada özellikle kız çocuklar için yapacağınız yeleklerde bu muhteşem örgüyü kullanabilirsiniz. Yapması akılda kalan, şekli hiç bozulmayan ve sarkma yapamayan örneğin ayrıntılı yapılışını, Örgü Aşkım youtube kanalının hazırladığı alıntı video ile sizlerle.

İçindekiler

En Gözde Yelek Modeli Malzemeler

  • 1 tane cetvel
  • Orta kalınlıkta ip
  • Orlon tığı

Son Günlerin yeni Yelek Modeli Yapılışı

Son Günlerin En Gözde Yelek Modeli 1

Yapılışına dilediğiniz kadar zincir çekerek başlıyoruz. Bu zincirin içinden çıkartılan ilmekleri cetvelin üzerine geçiriyoruz ilmekleri.

Son Günlerin En Gözde Yelek Modeli 2

Sonra cetvelden çıkarılan ilmekleri videoda gösterildiği örenek örnek tamamlanıyor. Bu harika örnekten harika örgüler yapacaklara şimdiden kolay gelsin.

Kaynak: Örgü Aşkım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.