Kadınca

Yurtiçi Balayı Yerleri

Düğün öncesinde oluşan tüm stres ve sıkıntıların atılacağı tek adres balayı dönemidir. Hele birde imkân varsa ve bir tatil beldesine gidilecekse bundan daha güzeli olamaz. Türkiye’de Ege ve Akdeniz bölgelerimizde çok fazla sayıda tatil köylerimiz balayı konseptinde hizmet veriyor.

İlgili Makaleler

Balayı çiftlerine özel birçok promosyonlar yapılıyor. Öncelikle balayı çifti olduğunuzu belirttiğinizde birçok tur şirketleri yüzde on indirim sunarak hizmeti başlatıyorlar. Daha sonrasında otellere giriş yaptığınız andan itibaren size özel ayrıcalıklar sunuluyor. Her otelin konseptleri farklı olmakla beraber, genelde ücretsiz alakart restoranda sunulan yemek hizmetlerin ilk başında geliyor. Sonrasında odada ikram edilen meyve sepeti ve şarap eşliğinde güzel bir akşam geçirmeniz hedefleniyor. Sabah kahvaltısı isterseniz odanıza gönderiliyor. Bunun gibi birçok farklı hizmetler balayı çiftlerini bekliyor.

Ortalama bir hafta yapılan tatiller evliliğin hiç unutulmayacak en güzel tatilleri arasına girer. Heyecanı ve aksiyonu seven bir çiftseniz her şey dahil sistemli otellerin yerine, kendi arabanızla birçok koy ve küçük tatil beldelerini gezerek farklı bir balayı yaşayabilirsiniz. İstanbul’da yaşıyor ve balayı için yurt içi balayı yerleri ararken bu yerlerin yakın olmasını istiyorsanız seçenekleriniz arasında, Polonezköy, Ağva ya da büyük adalar bulunmaktadır. Genellikle balayı şehirleri denildiğinde akıllara bembeyaz konsepte sahip Bodrum geliyor. Bodrum, balayı çiftlerinin çok güzel ve mutlu olabileceği konsepti sunmayı başarıyor. İster tatil köyü, isterseniz de küçük ve güzel bir butik otel tercihiniz olabilir. Geceleri sahilde el ele dalgaların sesini dinlemek çok fazla huzur vereceğe benziyor. Büyük yorgunluklardan sonra bu güzel balayını tüm evlenen çiftler hak ediyor. Geçirdiğiniz tüm sıkıntılarınızı geride bırakın ve güneş kum ve denizin tadını çıkarmaya çalışın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün