Aktüel Ürünler

Bim Aktüel 27 Eylül 2022 Salı Kataloğu – Haftanın Önerileri

Bim marketlerinin salı günleri indirimli ürünler sunduğu BİM aktüel salı kataloğu yayınlandı. 27 Eylül Salı gününden itibaren geçerli olacak katalogda ikramlık gıda ürünlerinden pastalara kadar çeşitli atıştırmalık gıda ürünleri yer alıyor.
BİM aktüel kataloğunun salı gününden geçerli olacak kataloğunu aşağıda görebilir ve hemen inceleyebilirsiniz.

Bim Aktüel 27 Eylül 2022 Salı İndirim Kataloğu

Bim Aktüel 27 Eylül Salı – Sayfa 1

BİM Aktüel Salı kataloğunun 1. sayfasında Türk kahvesi çeşitleri, Menengiç kahvesi, damla sakızlı, Osmanlı Dibek kahvesi gibi kahve çeşitleri yer almakta. Nescafe Latte ve sütlü köpüklü gibi özel paket ürünleri yer almakta. Filtre kahve çeşitleri, kremalı bisküvi çeşitleri ve ayrıca çeşitli atıştırmalık ürünler yer almakta.

Bim Aktüel 27 Eylül Salı - Sayfa 1

Bim Aktüel 27 Eylül Salı – Sayfa 2

BİM Aktüel salı kataloğunun ikinci sayfasında ise pasta kekleri, karışık meyve parçaları, pasta süsleri, renklendirici jel, süsleme glazürü, aromalı toz şeker gibi çeşitli pasta süsleri ve pasta yapma ürünleri yer almakta. Bunların yanında krem şanti, pastacı kreması ve muffin kek kalıbı bulunmakta. Ayrıca pasta yapımında gerekli olan un, çikolata parçaları, Waffle etimek bisküvi gibi çeşitli ürünlerin yanında hazır pasta çeşitleri de yer almakta.

Bim Aktüel 27 Eylül Salı - Sayfa 2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu