Kapat

Lif Modelleri & Örnekleri Kategorisi


 • En Şahane Lif Modelleri 2020

  En yeni lif modelleri paylaştığımız lif modelleri 2020 konusunun, en çok kullanılan ve beğenilen örneklerinden bu yılın >>>

 • Bohçalık Takım Lif Modeli

  Sabun bezi örnekleri çok yapılan ve her çeyizde mutlaka bulunması gereken örgülerden biri. Bohçalık takım >>>

 • Parlak Kalp Lif Örneği

  Son günlerin en değişik ve dikkat çeken örgü modellerinden birinin ayrıntılı yapılışı ile daha sizlerleyiz. >>>

 • W Uzun Lif Modeli

  Sabun bezi modellerinin içinde bence daha kullanışlı olan uzun lif örneğinin yeni lif modeli olan, >>>

 • Yeni Moda Uzun Lif Modeli

  Çok kullanışlı olduğunu düşündüğüm uzun lif örneklerinin yeni örneği olan, yeni moda uzun lif modelinin >>>

Lif modelleri arayanlara özel yüzlerce yeni, anlatımlı ve videolu yapılışı olan lif örnekleri bu kategoride. Tığ işi banyo keseleri yada sabun bezi ile çeyizlerde gelin ve damat bohçalarını süslüyorlar.

En güzel ve yeni lif modelleri nasıl yapılır?

2020 yılında en çok aranan lif modelleri içesinde çiçekli lif modelleri çok ilgi görüyor. Bu kategoride en güzel lif örnekleri ile birlikte paylaşılan örnekleri inceleyebilirsiniz. Hepsi son moda olan tığ işi yada şiş ile lif modelleri yapılışları ile birlikte lif örmek için tercih edebileceğiniz çeşitli ipler sitemizde bulunmaktadır.

Çeyizlik ve Bohçalık Lif Modelleri

Çeyizler için oldukça süslü ve şık lif modelleri tercih ediliyor. En yeni 2020 lif örnekleri arasında tığ işi olanları daha çok popüler gözüküyor. Çeyizlik modeller arasında gelin damat lifleri veya örgü çiçeklerle süslenmiş, Kalpli, isim yazılı modellerin kurdelelerle, boncuklarla süslenenleri de var. Ayrıca  kuğu, ördek, penguen, kuş figürlerinin işlendiği modellerle birlikte Çiçek, elbise, bebek şekilleri, yuvarlak, çilek gibi değişik şekillerde örülmüş modellerde çok tercih ediliyor.

Aşağıda yüzlerce model ve onlarca açıklamalı örneği bulabilirsiniz. Bu anlatımlı modellerin bazıları resimli bazıları da videolu olarak kategoride yayınlandı.