Kapat

Telif Hakkı Bildirimi

Renklihobi.com sitesinde yayımlanan içerikler Instagram, Pinterest, Google Görseller, Yandex Görseller, Youtube gibi platformlardan görseller ya da videolar seçilerek hazırlanmaktadır. İçerikler için seçilen görsellerde ya da videolarda kaynak belirtmeye özen gösteriyoruz, fakat kaynak belirtemediklerimiz de olabilir. Size ait olan görsel ya da videoların kaldırılması ya da kaynak belirtilmesi için talepte bulunabilirsiniz.

Üçüncü taraf sitelerden görseller ya da videolar ile biz içerik sahiplerini desteklemek, güzel çalışma yapanları daha fazla kitleye tanıtmak adına seçerek içerik hazırlıyoruz. Bu ücretsiz tanıtım fırsatını gören birçok kişi de kendilerinin tanıtımlarının yapılması için bize ayrıca ulaşıyor.

Bu yaptığımız tanıtım çalışması için her gün onlarca teşekkür maili alıyoruz, tabi bu yaptığımız destekleme faaliyetini emek hırsızlığı olarak görenler de nadiren oluyor. Aylık milyonlarca gösterimi olan renklihobi.com’da el emeklerinizin sergilenmesi sizler için ücretsiz ve gerçekten değerli bir reklam fırsatıdır.

Eğer herhangi bir sebepten dolayı içeriklerinizin kaldırılmasını ya da kaynak belirtilmesini talep ediyorsanız, aşağıdaki formu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir, 3 iş günü içerisinde size ait olan içerikler talebinize göre sitemizden kaldırılacaktır ya da kaynak belirtilecek şekilde düzenlenecektir.