Kadınca

Hızlı Kilo Verdiren Diyetler

Kısaca bir zayıflama metodudur. Bu metot çağımızın en büyük gereksinimlerini ortaya çıkarmıştır.
Yanlış uygulanan diyetler, ölümcül diyetler gibi bir çok yanlış uygulaması ile kadınların korkulu rüyası ama bir o kadar da ayrılamayacağı parçası haline gelen diyet, 40 kilogramlık incecik bir kadının bile diyet yapması gerektiği kanısını uyandırmıştır toplumumuzda.

Şimdi sizlere Bazı Diyetlerle zayıflamanın sırlarını vereceğiz.

İşte o mucizevi diyetler.

Ama öncelikle bir diyetin size sağlayabileceklerini sıralayalım. Diyetin size sağlayabileceği sadece birkaç kilo vermektir. 100 kilogram ağırlıktan 50 kilogram ağırlığa düşmek adına ölüm orucu tutmayın. Hiç sağlıklı değildir.

1) Kivi Diyeti

Günde 4 kivi tüketerek bu diyeti uygulayabilirsiniz. Herkesin uygulayabileceği basit diyetlerden bir tanesidir. Sabah kahvaltısında 1 kivi ile beraber 1 bardak tek şekerli çay, kibrit kutusu büyüklüğünde peynir (gerekli proteini sağlamaktadır.), haşlanmış yumurta, zeytin yağına kekik atıp 3 dilim ekmeği banarak rahatça yiyebilirsiniz.

2) Muz Diyeti

Kahvaltı haricindeki diğer öğünlerde 1 adet muz tüketmeniz bağışıklık sistemi açısından faydalı olduğu bilinmektedir. Vücudu da dinlendirme özelliği bulunan muz meyvesi, tok tutma özelliği ile de besin kaynağı olarak kullanılmaktadır. Kahvaltı hariç, diğer öğünlerde hafif yemekler sonrasında 1 er muz, sindirim sisteminize katkıda bulunur ve öğün harici yemek isteğinizi dindirir.

3) Elma Diyeti

Çoğu kişi bilmez ama sivilce probleminin nedeni sindirim sisteminde meydana gelen aksaklıklardır. Bunun çaresi olarak da elma meyvesi önerilmektedir. Sindirim sistemine oldukça fazla etki eden ve düzenleyici konumundaki elma meyvesi, kilo vermek için, sindirim sisteminin kontrol altına alınmasında kullanılır. Elma meyvesinin Kabuklarından da çoğu kadın yüz maskesi yaparak kırışıklıklardan korunmak adına kür yaparak uygular ve faydalanır.

Bir çok araştırmanın sonucu da gösteriyor ki; elma sindirim sistemini düzenler, gereksiz yağlanmayı bitirir. Bu da kilo verme sürecinde size fayda sağlar.

Bu Diyetleri kullanarak Formda kalmanıza yardımcı olabildiysek lütfen yorumlarla yazın, Belki daha çok kişiye ulaşıp yardımcı olabiliriz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu