Dantel Modelleri

Mutfak Dantelleri

Artık el işi örnekleri hem çok renkli hemde oldukça yaratıcı çıkmaya başladı. Çeyizlerde cıvıl cıvıl hava verecek olan renkli ve değişik şekillerdeki çift taraflı kullanılan mutfak danteli modellerinden en gözde ve bohçalık örneklerden beğendiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Tığ ile son zamanlarda renkli iplerden yapılan el işi  çok moda. Bu dantelleri sadece mutfakta değişil tüm uç danteli olarak da kullanabilirsiniz.

Son zamanlarda dantellerin aralarına geçirilen ince kurdele ile süslemek gerçekten çok hoş duruyor. İstediğiniz meyvenin yada istediğiniz şekilde sık iğne örgü ile örerek içini de elyaf yada pamuk ile doldurarak bu değişik meyveli havlu ucu dantelini yapabilirsiniz. Değişik ve en yeni havlu ucu modelleri görmek isteyenler için çilek şeklinde yapılmış farklı ve değişik tığ işi modelleri çok hoş.

Özellikle mutfak peçeteleri yada mutfak dantellerinde kullanılan bu değişik modelleri meyvelerle yapıp çok değişik bir hava katabilirsiniz. Mutfak Havlusu Dantelleri  zarafeti tartışılmaz. Modası hiç geçmeyen tığ el işi modellerinden en yeni modelleri çift taraflı kullanılan mutfak peçetelerine kadar bir çok modelin en güzel örneklerini sizlerle paylaşıyoruz.

Mutfak Danteli Modelleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu