Sarmaşık Yaprakları Ağır Gösterişli Yelek Modeli

Ajurlu olarak yapılan ağır ve gösterişli yelek modelini görünce sizler için paylaşmak istedim. Bu güzel örneği bence herkes yapabilir. Özellikle çeyiz hazırlığında olanların ve ağır yelek modeli arayanların çok seveceğini düşündüğüm bu şiş örgü yelek modelini sizler de kolayca yapabilirsiniz.
Örnek son derece kolay yapılıyor. Ağır durmasına rağmen çok az ip yiyen bu gösterişli örgü modelinin yapması da gerçekten çok kolay. Örneği yaparken kullanacağınız ipi mümkünse Alize ya da Angora tarzı ince yün iplerden seçmelisiniz. Çünkü bu örgü çeyizlik ve bohçalık örgülerden bir tanesi olduğu için orta kalınlıkta yapılan iplerle çok da güzel durmuyor. Hatta kullanacağınız ipi isimli olarak tercih ederseniz güzelliğine güzellik eklendiğini sizlerde göreceksiniz. Örneği yapmak için ilk olarak taban kısmına lastik örgü uygulamanız gerekiyor. Bu örnek lastik örgü olmadan güzel durmuyor. Taban kısmına Dilediğiniz lastik örgüyü kullanabilirsiniz. Bu tarz örgülere çok yakışan cilveli lastik modelini uygulamanız benim tavsiyemdir. Hem güzel görünen hem de kolay örülen yeni trend yelek örneğini sizlerde örebilirsiniz.

Artık havalar soğudu. Kış ayları için sarmaşık yaprakları örgü modeli ile mevsimlik yada kışlık örgüler yapabilirsiniz. Çok gösterişli ve dikkat çeken bir yeni örgü modeli. İsterseniz çeyizlik yeleklerde yada anne yelekleri için bu harika modeli kullanabilirsiniz. Ayrıca her çeşit bebek örgülerinde yada bebek battaniyeleri için çok ideal örgü modeli. Düz yüzde kabartmalı kıvrımlar şeklindeki bu model 2022 yelek modelleri içinden biri. Şiş ile örgü yapmayı seviyorsanız bu modeli de hiç zorlanmadan yapabileceksiniz.  Tek renk olarak yapılan bu kışlık örgüyü videosunu izleyerek zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Sarmaşık Yaprakları Ağır Gösterişli Yelek Modeli 2

Sarmaşık Yaprakları Örgü Modeli Yapılışı

Kaynak Youtube: Ceydanın çeyizlik yelekleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu