Örgü Modelleri

3 Kalem Varsa Süslemede Yelekte Kullanacağınız Örgü Modeli

3 tane kalem kullanılarak yapılan süslemede kullanabileceğiniz muhteşem örgü tekniğini isteyen herkes her yerde kullanabilir. İsterseniz yapacağınız örgülerin üzerine bu yapılış tekniğini kullanarak değişik desenler hazırlayabilirsiniz. Elinizde kaleminiz varsa bu muhteşem örgü tekniğini sizlerde hemen uygulayabilirsiniz. Kalem kullanılarak hazırlanan ananas motifi beğenilmeyecek gibi değil. Ayrıca hırkalarınızın, kazaklarınızın üzerine aynı tekniği kullanarak ana desenleri de yapabilirsiniz. Bu deseni yaparken ipin içine dilerseniz inci ya da taş boncuk gibi değişik boncuk alarak daha görsel ve daha güzel hale getirebilirsiniz.
Herkesin bilmesi gereken kolay yapılış tekniğine sahip olan süsleme modelini sadece yeleklerde ya da hırkalarda değil bebekler için yapılan birçok örgüde de kullanabilirsiniz. Bebek örgülerini süslemek için bulunmaz örgü modellerinden bir tanesi diye düşünüyorum. Aynı zamanda çeyizlik patikler yada bohçalar için öreceğiniz örgüleri de süslemek için bu kalemle yapılan ananaslı örgü tekniğini uygulayabilirsiniz.
Kısacık zamanda hazırlanan ve çok ip yemeyen işleme şeklinde olan, asla şekli bozulmayan örneği sizler de kolayca yapabilirsiniz. Alıntı videoda bütün püf noktalarını ve ayrıntılı yapılışını izleyerek öğrenebilirsiniz. Değişik renklerde yaparak daha göz alıcı hale getireceğiniz örgü tekniğini deneyeceklere kolay gelsin.

3 Kalem Varsa Süslemede Yelekte Kullanacağınız Örgü Modeli 2

3 Kalem Varsa Harika Örgü Modeli Malzemeler

  • 2 tane kalem
  • Renkli ipler
  • Orlon iğnesi
  • Makas

3 Kalem Varsa Harika Süsleme Örgü Örneği Yapılışı

Kaynak Youtube : Fashion Designer

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu