Ayakkabı bağcığından bileklik yapımı

Ayakkabı bağcığından bileklik yapımı
A+
A-

Zincir ve ayakkabı bağından bileklik yapımı:

Kalınca zincir kullanarak istediğiniz renklerdeki ayakkabı bağı ile bu harika bilekliği yapabilmeniz için açıklamalı resim sizlerle birlikte. Son zamanlarda kola takılan kalın ve renkli bileklikler çok moda. Modası hiç geçmeyen zincir ile birleşince harika bir görüntüye sahip olan bu şık bilekliği yapmak çok moda. Yeşil rengin çok moda olduğu son senelerde özellikle canlı renkleri kullanarak bu şık bilekliğin yanında kolyesini de yaparak çok şık ve modaya uygun bir takıya sahip olabilirsiniz.

Aşk düğümü bileklik yapımı:

Bu düğümü yapamayan o kadar çok kişi var ki. İster tek renk ile yapılabilen, isterseniz iki renk kullanarak yapılan ve adı da kendi gibi hoş olan bu bilekliğin yapılışı yanında bu bilekliğe takım olarak yapabileceğiniz aşk düğümü kolye konusunu da incelemenizi öneririz.

Ayakkabı bağından iki değişik bileklik daha:

Bu bileklerin yapılışında renk sınırınız yok. Birini el ile örnek yani parmaklarınızın arasında örerek yapıyorsunuz bilekliği, diğerini de değişik bir düğüm tekniği ile özellikle çoklu kullanımda harika duran farklı be değişik bir bileklik modelini yapmak isteyenlere fikir olması için paylaşıyoruz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.