Örgü Modelleri

Bebek Battaniyesi Motifleri Videolu

Birbirinden değişik ve farklı bu bebek battaniyesi motiflerini videolu olarak sizlerle paylaşıyoruz. Hiç zorlanmadan kolayca yapabileceğiniz bir çok motif yapılışı videolu olarak karşınızda. Sadece bebek battaniyesinde değil motifli kırlent, yatak örtüsü yada bir çok el işini bu motifleri kullanarak yapabilirsiniz.

Ay Çiçek Bebek Battaniyesi Motifi Videolu:

Bu model son günlerde çok moda. Ev dekore ederken bu ay çiçek motifinden koltuk örtüsü olarak yada ay çiçek kırlent modeli olarak çok kullanılmakta. İsterseniz sadece bu motifi kullanarak yada başka desenli motifleri de ekleyerek değişik bir bebek battaniyesi yapmak için videoyu izleyebilirsiniz.

Bebek Battaniyesi Motifleri Videolu 1

 

Çarkıfelek Bebek Battaniyesi Motifi Videolu:

Çok zarif bir model. Yatak örtüsü olarak çok yapılıyor bu çarkıfelek motifli çiçek. Özellikle kız bebekler için yapabileceğiniz harika bir bebek battaniyesi motifi.

Bebek Battaniyesi Motifleri Videolu 4

Kabartmalı Çiçekli Bebek Battaniyesi Motifi Videolu:

Kendinden kabartmalı ve tek renk olarak yapılan bir motif. 3D motif olarak ta bilinen bu kabartmalı çiçekli motifin yapılış videosu sayesinde harika bebek battaniyesi yapabilirsiniz. Üstelik bu motiften hem erkek bebekler için hemde kız bebekler için bebek battaniyesi yapabilirsiniz.

Bebek Battaniyesi Motifleri Videolu 2

Yıldızlı Bebek Battaniyesi Motifi Videolu:

Motiflerin birleşmesi ile model ortaya çıkmakta. İstediğiniz renklerde ve istediğiniz renklerde yapabileceğiniz, kabartmalı yani 3D yıldızlı bebek battaniyesi motifi.

Bebek Battaniyesi Motifleri Videolu 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu