Bebek - Çocuk Yelek Modelleri

Bebek Yelek Modelleri

El örgüsü yapan hemen herkes mutlaka bir kere olsun bebek yeleği yapmıştır. Bu yelekleri yaparken yakadan başlanan modeller çok yapılır. Yakadan başlanan özellikle yapraklı bebek yeleğinin yapılışı hem çok kolay hemde çok şık. On günlerde katlı yapraklar halinde yapılan ve yapılışı kafa karıştırıcı gibi görünse de oldukça kolay olan bu el işini yapmak isteyenler için video anlatımı ile yapmak isteyenlerin daha kolay anlaması için bu yapraklı bebek yeleğini sizler le paylaşıyoruz. Bebek örgüsünün daha değişik ve çok farklı pek çok model sitemizde bulabilirsiniz.

Yapraklı Bebek Yeleği Modeli:

Yelpaze Bebek Yeleği Modeli:

Bu modeli çok beğeniyorum ama tam adını bilmiyor olsam da bende yelpazeyi anımsattığı için bu ad ile sizler le paylaştığım yelpaze bebek yeleğini diğer bebek yeleklerinde olduğu gibi alıntı resimler ile ayrıntılı yapılışını sizlerle paylaşıyorum.

Kapşonlu Bebek Yeleği Modeli:

Bebeklerin kafasını korumak onların hasta olmalarını önlerler. Bu açıdan kapüşonlu olarak örgü bebek yeleğinin yapılışını ayrıntılı resimleri yapmak isteyenler için paylaşıyoruz. Özellikle erke bebek yeleği olarak kullanılabilecek bu el işi gerçekten çok hoş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu