Bere Tarifleri

Bere Tarifleri
A+
A-

Renkli Dantel Bere Tarifi:

İstediğiniz renklerde Yapılabilecek bu renkli berenin tarifini videolu olarak sizlerle paylaşıyoruz. Sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmezi olan bere örneklerini bere tarifleri ile sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Kalan ipler değerlendirirken, ister küçükler için  isterseniz de bayan beresi olarak yapılabilecek harika bir model.

Renkli Kulaklıklı Bere Tarifi:

Tepesi ponponlu kenarları kulaklı olan bu renkli örgü bere tarifi daha çok küçükler için yapılabilir. Alıntı resimlerle sizlerle paylaştığımız bu berenin tarifi yapılışı resim üzerinde yazılı olarak gösterilmekte. Resmi büyüterek daha yakından inceleyebilirsiniz.

Ponponlu Desenli Bere Tarifi:

Desenli örgüler her zaman daha çok dikkatimi çeken el işi örnekleri oluyor. Örgü desen örnekleri için sitemizi inceleyebilirsiniz. İstediğiniz örneği uygulayabileceğiniz bu berenin tarifi yine videolu olarak karşınızda.

Dantel Çiçekli Bere Tarifi:

Tığ işi olarak yapılan bir el işi örneği daha. Dantel olarak yapılan bu bere gerçekten çok kolay yapılışı sahip. Bere tamamlanınca uç kısımlarına renkli iplerle istediğiniz renklerde ve örgüyü istediğiniz sıklıkta yaparak tamamlanır. Yapacaklara kolay gelsin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.