Burçlar

2014 Burç Yorumları Nuray Sayar

Bu gün ki derya baykal ın programına katılan nuray sayar 2014 burç yorumlarını sizlerle paylaşmak istedim. Ünlü astrolog Nuray sayar 2014 yılının en şanslı ve en şanssız burçlarını anlattı. Dikkat edilmesi gereken zamanlarıda söyleyeb nuray sayar 2014 yılının 2013 yılından daha güçlü bir yüzleşme yılı olacak dedi.

Yılın en şanslı burcu kariyerde kova burcu,23 temmuza kadar tüm burçlar zorlanacak. Yılın ilk ay tutulması nasıl etkileyecek? Sakin kalmanın gerektiği dönem hala devam etmekte hem ülke için hemde tüm burçlar için. Şuan mars terazide düşüşte. 15 nisanda ay tutulma29 nisanda güneş tutulması boğada var. Etkileri 3 ay sürecek.

 • Koçlara netlik kazandıracak tutulmalar.
 • Boğa ortaklıklar da dağılma ,23 temmuza kadar zorlanma ve sağlam temeller kurulacak.
 • İkizler kariyer planlı olmayı öğrenecek. Aşk hayatında anlık olaylara önem verecek kariyerde ise başarı yılı.
 • Yengeç kariyer ve canlılık sosyalleşecek,güç kazanacaklar.
 • Aslan olumlu kazançlar özellikle mayısta kazanç dönüşleri var. 21 mayısa kadar köklü değişiklik yapılmamalı. Dinleyici olmalılar. Aslan bu denem olduğu gibi kabul edilmeli.
 •  Başak duygusal karışıklıklara girecek.
 • Terazi mars terazi 21 mayısa kadar retroda. İş değişikliği ve düzen değişikliği yapmamalılar. 24 temmuza kadar sakin kalmalı ve ani kararlar vermemeli. Tutulma teraziye savaş enerjisi vermekte.
 • Akrep geçmişi bırakıp geleceğe sağlam atma alanında
 • Yay melankolik lik dönemindeler.
 • Oğlak iş hayatında sağlam temel atacak.
 • Kova kariyer alanında başarılı olacaklar.
 • Balık İlişkileri sorgulayacaklar 26 hazirana kadar.

Koç 2014 ilk 6 ay dönüşüm  yaşayacak,bağımlılıklarını bırakacaklar. geçmiş bağlarını kesecek. Geçmişten arınacak. Yılın ilk 6 ayı bütün buçlarda olduğu gibi koç burcunda da rekabet yılı olacak. Koçlarda anne baba olma yılı. Koçlar için aşk yılı ani evlilik ve aşkta tutkulu hissetme yılı olacak. Uzun yıılardır uranüs ün verdiği istem dışı gelişen zorlukları koçlar 2014 ilk 6 aydan sonra aşacaklar.

2014 boğa  29 nisanda  geçmişi bitirip yeni günlere başlayacak. Yılın ikinci yarısı en iyi dönemdeler. Aile hayatı kumada.Satürn döngüsünden dolayı zorlanan boğalar, son 2 yıldır hayatının gerçekleri ile yüzleşen boğalar,artık gelecek korkusunu bu senenin ilk 6 ayı bitmeden kazanacaklar. 29 nisanda yılın ilk güneş tutulması boğada. 2014 te zorlanacaklı ise sağlık sorunu olacak.

2014 İkizler hedeflerini belirlediği bir yıl yaşayacak.  İkizler ilişkilerin bağımlısı olmayacak yılın ikinci sanslı burcu ikizler olacak. yengeç fazlalıklardan arınacak.yılın ilk yarısı arınacak. Bol seyahat ikizler burcunda ön planda.  İkizler zorlayan ilişkilerini bitirecek.

2014 yengeçlerin nasıl başlarlarsa öyle bitirecekleri bir yıl olacak. 17 temmuza kadar yengeçlerde ev değiştirme gibi değişiklikler gündemde. İlk sancili aydan sonra her değişik mutluluk ve başarı getirecek yengeçlere.

2014 Aslan  4 senedir zorlanan  aslanlar 16 temmuzdan itibaren bu kötü dönemi kapatmakta. 16 temmuza kadar meselerini çözemeliler. Aslan jüpiteri öyle çözmeli.şanslarına şans katacak. Endşişelerini ,korkularınızla karşılaşın. Aslan burcunun peşini geçmişi bırakmadığından sorunlar yaşamakta. Temmuza kadar devam edecek bu süreç. Aslan burcu ile birlikte olan aslan burcunun geçmişini sorgulamamlı.  dengeleme yılı olacak 2014 aslanlara. Bir barışık bir küs oldukları ilişkiler dengelenecek. 1 şubata kadar hiçbir aslan ani karar vermemeli. 6 nisana kadar yenilikçi bir sürece girecek aslanlar. 29 nisana kadar aslanlara ev ,mekan değişikliği var.

2014 Başak kalıcı olma yılı. gelişimini tamamlayacak. aslanlar hiç olmadığı kadar para kazanacak jüpiter ile. başakta. başak kendini zorlayanlara teşekkür edecek hale gelecek. sakin uyumlu bir yıl olacak. son 7 yılın acısını çıkaracakları bir yıl olacak. 7 yıldır ektikleini toplayacakları bir yıl olacak.

2014  terazi 23 temmuza kadar ani karar almayın.  hedeflerini belirleyin temmuzdan sonra yapın. 2014 te teraziler Özüne dönmeli. 2014 ün ilk ay tutulması terazi burcunda olacak. Bu tutulma yüzleşme ve zorlanmaları ilk 6 ay için ön plana getirecek. Mecburi ,sağlam olmayan ve mecburi işkilerine teraziler noktayı koyacak.

2014  Akrep sorumluluk almayı öğrendi. Satürn zorluyor.  2014 ilişki sorumluluğu alacaklar. satürn etkisindeki akrepler sorumluluk ile bir yıl geçirecekler.

2014  Yay  geçmişin getirdiği geçmişe sanş verme konusunda eline fırsatlar geçecek. yılın ilk 6 ayı heyecanli ayağını yerden kesen ilişkilerle yaşayacaklar. ailkede karışıklı ve sağlık sorunlarının gündemde olduğu bir yıl olacak.

2014 Oğlak eskiyi yıkan yeni yi kurduran jüpiter ile  oğlak gelişim tamamlayacak. Detaycı oğlak burcu yeniden doğmaya devam edecek. Başarı önlerinde. 3 marta kadar ani kararlardan kaçınılmalı. 3 mayısa kadar affedicilik ön planda.

2014 kOVA Çaışıp ve gerçekten çok iyi kazanacakları bir senen olacak bir yıl 2014 yılı.Çok düşmanları var ve hepsi ile yüzleşecek.. 25 marta kadar düşmalarının yüzlerini görecek.  Açıklık gizlilik olmayacak.

2014  Balık neptün yücelen gezegen. balıkları inancı arttı. Umutları çok arttı. Manaviyet enerjisi arttı. şubatta geçmiş ile hesaplaşma var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu