Çeyizlere Bağlamalı Lastik Yelek Modeli

En yeni ve en gözde yelek modellerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Yelek örnekleri yapacaklar için gündemde olan şiş örgü ve tığ yelek örneklerinin en güzellerini araştırıp sizlerin de beğenisine sunuyoruz. Yelek yapacakların yeleğin alt kısmına yapabilecekleri en çok konuşulan lastik örgülerden bir tanesi olan bağlamalı lastik modelinin ayrıntılı ve kolay yapılışı karşınızda. Bu örgü lastik modeli en çok aranan örgü modellerinden bir tanesi. Örgü yapacakların kolaylıkla yapabileceği örgü tekniğini en ayrıntılı yapılış şekli ile karşınızda.
Şiş örgü yapacağınız birçok örgüde bu lastik örgüyü uygulayabilirsiniz. O kadar güzel duruyor ve o kadar havalı bir lastik örneği ki, istediğiniz örgünün alt kısmına ya da yeleklerin alt kısmına ön pat kısmına uygulayabilirsiniz.
Örnek çok ip yemeyen ve sarkma yapmayan modellerden bir tanesi. Yeni trend şiş örgü modelini özellikle çeyizlik örgülerde, gelin yeleklerinde kullanabilirsiniz. Alize iple yapmanızı tavsiye ettiğim örgüye bebek örgüleri için yapacaksanız orta kalınlıktaki iplerle de örebilirsiniz. Hem kolay hem de gösterişli şiş örgü yelek lastik modelini deneyeceklere şimdiden kolay gelsin.

Çeyizlere Bağlamalı Lastik Yelek Modeli 2

Bağlamalı Lastik Örneği Malzemeler

  • Alize yada orta kalınlıkta ip
  • 3 yada 3,5 numara şiş
  • Makas

Bağlamalı Lastik Örneği Nasıl Yapılır?

Kaynak: Örgü Kataloğu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu