Yelek Modelleri

Çiğ Damlası Gösterişli Ve Kolay Yelek Modeli

Çıtı pıtı narin görüntüsü ile hemen dikkatleri çeken muhteşem bir yelek örneğinin ayrıntılı yapılışı karşınızda. Hem büyükler için hem küçükler için yapılan örgüler de kullanabilirsiniz. Ama özellikle bebek örgülerinde yapmanızı ısrarla tavsiye ettiğim örgülerden bir tanesi.
Tıpkı nar taneleri örneğini benzeyen bu değişik şiş örgü modelinin yapılışı tekniği oldukça kolay kendinden kabartmalı oran ara kısımlar olan ara kısımlarında ise ajurlu bölümler olan bu yelek modellerini, hem yelek örneklerini hem de aklınıza gelen değişik örgüler de kullanabileceğiniz, muhteşem bir örnek isterseniz lastik örgü olarak bile kullanabilirsiniz. Yapacağınız örgülerin taban kısmına bu lastik örgü uyguladıktan sonra uygun güzellikteki değişik bir yelek örgü modelini, dilediğiniz örgüleri yapabilirsiniz. Bebek battaniyelerinden patik modellerine kadar her örgüye yakışan muhteşem bir şiş örgü modeli. Aklınıza gelecek her çeşit örgüye yakışacak, yaz esintisi örgü modelinin ayrıntılı yapılışı sizlerle. İsterseniz lastik örgü olarak yapın isterseniz yapacağınız örgünün tamamına, karar size kalmış.
Hem bebek yelek modellerinde hemde bayan yelek örneklerinde kullanabileceğiniz, şiş örgü modellerinin en yeni ve en değişik örneklerinden biri. Çok ip yemeyen ve tek renk olarak yapılan, kendinden desenli bu harika örneğin Alıntı videosu sizlerle. Kolay gelsin.

Görmelisiniz: Nohutlu Nar Taneleri Yelek Modeli

Çiğ Damlası Yelek Modeli için Malzemeler

  • Orta kalınlıkta ip
  • 3 numara şiş
  • Makas

Çiğ Damlası Yelek Modeli Nasıl Yapılır?

Kaynak: ÖRGÜHANEM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu