Dantel Yeni Bebek Yelekleri

Dantel Yeni Bebek Yelekleri
A+
A-

Minikler için yapılan el işi modelleri en çok aranan örgülerin başında gelmekte. Birbirinden değişik ve dantel yeni bebek yeleklerinin en yeni örneklerini sizlerle açıklamalı resimli bebek yeleği olarak bu galeride bir araya getirdik.

Püsküllü Yeni Bebek Yeleği:

Bu yeleği yapılışı aslında çok kolay. Tığ ile yapılan yeleğin önce kalıp şeklinde kafeslerden oluşan yeleği tamamlayıp, üzerine resimlerde gösterildiği gibi püsküller eklenip, son olarak içine astar dikerek dantel püsküllü bebek yeleği tamamlanıyor.

Desenli Erkek Bebek Yeni Yelek:

Son zamanlarda çok moda oldu tığ ile tıpkı şiş ile yapılan sayısız örneği yapmak. Bu örgü tekniği genellikle erkek bebek örgülerinde kullanılmakta. İşte bu örgü tekniği ile hazırlanmış dantel erkek bebek yeleğinin yapılışı resimli olarak resimlerde gösterilmekte.

Panço Şeklinde Yeni Yelek:

Kız bebekler için yapılan bir örgü panço. Erkek bebekler için yapılsa da çok yayğın değil. Önü düğmeli yelek şeklinde yapılmış bu dantel kız bebek yeni yeleğini yapacaklara şimdiden kolay gelsin.

Diğer Yeni Bebek Yelek Modelleri:

Yapılışını anlatan resimler ile birbirinden değişik ve tığ işi yani dantel bebek yeleği modellerinin yeni yeleklerini daha yakından incelemek için resimleri tıklayarak büyütmeniz yeterli olacaktır. Yapacaklara kolay gelsin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.