Patik Modelleri

Dikişsiz En Kullanışlı Bot Patik Modeli

Çeyizlerin olmazsa olmazlarından bir tanesi olan patik modellerinin en güzellerinden bot patik örneğinin kolay yapılışı ile karşınızdayız. Herkesin yapabileceği kolaylıkta olan bu örgü modeli oldukça kullanışlı örneklerden bir tanesi. Tek parça örülen, yapılışında iki renk kullanılan bot patiği isterseniz günlük kullanım için, isterseniz çeyizlere koymak için hazırlayabilirsiniz.
Ayak numarasına göre ilmek sayılarını ayarlayarak hem çocuklar için hem de büyükler için uygun renklerde yapabilirsiniz. Eğer çocuklar için yapacaksanız bot patiği değişik şekillerde Ponpon gibi değişik süsleri kullanarak da süsleyebilirsiniz. Yapılışında 2 tane şiş kullanılan, dilediğiniz renklerde ki iki renk ipi de alarak bu güzel ve gösterişli örgü modelini yapmaya başlayabilirsiniz. Çok ip yemeyen model olduğu için kullanacağınız iki renk ipten neredeyse iki çift patik modeli çıkacaktır. İsterseniz çeyizlere koymak için, isterseniz bu soğuk kış günlerinde ev içinde giymek için yapabilirsiniz. Ya da yaptığınız patikleri satarak para kazanabilirsiniz.
Kolay örülen, hiç kafa karıştırmayan ve kısacık zamanda biten bu çeyizlik örgü modelini ben çok beğendim. Sizler de son zamanların en gözde ve en çok yapılan patik örneğini arıyorsanız işte karşınızda 2022’ye damga vuracak örgü modellerinden bir tanesi. Öreceklere şimdiden kolay gelsin.

Dikişsiz En Kullanışlı Bot Patik Modeli 2

Dikişsiz Bot Patik Örneği için Malzemeler

  • 3 numara şiş
  • 2 renk orta kalınlıkta ip
  • Makas

Dikişsiz Kullanışlı Bot Patik Modeli Yapılışı

Kaynak Youtube : Diva Patik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu