Dikkat Çeken Trend Şiş Yelek Modeli

İri yapraklar şeklinde duran, yaprakların taban kısmında ajurlar ile yapılan hem havalı hem de gösterişli örgü modelini herkes kolayca yapabilir. Bu model son günlerde çok gündemde. Şiş örgü olarak yapılan yelek örneğini bebek örgülerinde, özellikle bebek battaniyelerin de kullanabilirsiniz. Bebeğin cinsiyetine uygun renklerde yapılan gösterişli örgünün iç kısmına polar dikildikten sonra örgü hazır hale geliyor. Aynı zamanda battaniyeye uygun şekilde bebekler için yelek de örerek takım haline getirebilirsiniz. Böyle hazırladığınız takımları isterseniz sevdiklerinize hediye edebilirsiniz, isterseniz satıp para kazanabilirsiniz.

Ayrıca çeyizler için hazırlanan yeleklerde ve şal modellerinde de çok kullanılan muhteşem bir şiş örgü modeli. Bu örnek üçgen şallara yakışmıyor. Eğer sizlerde şal örmek istiyorsanız dikdörtgen şallar için ideal ve gösterişli bir örgü modelini kullanabilirsiniz. Kendinden kabarık ve desenli olduğu için son günlerin en moda 3D modellerden bir tanesi. Her biri bağımsız şekilde duran yaprak örnekleri sayesinde hemen dikkatleri çeken orta kalınlıktaki ipleri çok yakışmayan ve özellikle Alize ya da Angora tarzı iplere çok yakışan bu gösterişli ve kolay örneği kolayca yapabilirsin diye ayrıntılı yapılışının anlatıldığı alıntı video sizlerle.

Son derece kolay yapılan örgü modelinin kolay yapılışı videolu anlatımı ile karşınızda. Özellikle anne yeleklerinde çok tercih edilen bir yelek modeli. Cinsiyeti fark etmeden bebek battaniyesi yapmak isterseniz örgü modelinde, dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Ayrıca bebek yelekleri ve bebek hırkaları başta olarak bir çok örgüde bu hem gösterişli hem kolay modeli kullanabilirsiniz.

Göz Alıcı Dikkat Çeken Trend Yelek Modeli 1

Dikkat Çeken Trend Örgü Örneği Yapılışı

Şiş örgü modellerinin eskimeyen örneklerinden biri olan bu yelek örneğini, ALINTI Türkçe yapılış videosunda ip markasını ve şiş numarasını da izleyerek, hemen deneyebilirsiniz. Kolay gelsin.

Kaynak Youtube: Örgü Güneşi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu