Oya - Yazma - Yemeni Modelleri

En Çok Sipariş Alınan İğne Oyası Modelleri

Ağır ve gösterişli iğne oyası modelleri arıyorsanız bu modelimizin tam sizin istediğiniz gibi buna emin olabilirsiniz. Görenlerin çok beğeneceği ve tarifini isteyeceği görüntü ile ilgi çekici muhteşem bir oya modeli. İsterseniz konu çok uzatmadan bu güzel iğne oyası modeli için gerekenler kısmı ile ve yapılış videosu ile sizleri baş başa bırakalım.

En Çok Sipariş Alınan İğne Oyası Modelleri 2
İp olarak suni ipek kullanılmış olan bu gösterişli modelde bir adet çiçeğin yanında yedi adet dağ yapılıyor ve özellikle tek sayıda dağ yapılmasına dikkat ediliyor. Ara dağların üzerine birer boşlukla küçük çiçekler yapılarak model tamamlanıyor.

En Çok Sipariş Alınan İğne Oyası Modelleri İçin Gerekenler

İğne oyası modelleri yapılırken aslında çok malzemeye gerek olmuyor, Yazmanız, ipleriniz, iğneniz, kesmek için makasınız ve kalana ip kalıntılarını yakmak için çakmak olması genel olar yeterlidir. Şimdi bu modelimizde bize gereken malzemeleri inceleyelim.

  • Oya iğnesi
  • Renkli oya ipleri – suni ipek
  • Makas
  • Çakmak

En Çok Sipariş Alınan İğne Oyası Modelleri Yapılışı

Ayşenin İğne Oyaları kanalından Alıntı yaparak sizlere sunduğumuz videoda 2020 iğne oyası örneği anlatımlı yapılışını ve örnek ile alakalı bilinmesi ve dikkat edilmesi gereken tüm detayları bulabilirsiniz. Deneyeceklere şimdiden kolay gelsin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu