Kalp Kalp Üstüne İğne Oyası Modelleri

Kalp Kalp Üstüne İğne Oyası Modelleri
A+
A-

Bu günkü modelimiz çok güzel ve şık bir iğne oyası modeli olan kalp kalp üstünde iğne oyası modeli. Çiçekli ve açık pembe renkli bir yazmaya yapacağımız modeli çok beğeneceksiniz. Modelimizi yaparken kullanacağımız iğlerin renklerini yazmamızdaki renklere uyumlu olarak seçersek çok daha güzel duracaktır. İğne oyası modelinin anlatım videosunda modelin yapılış detaylarını bulabilirisiniz ama iğne oyası nasıl yapılır konusunda kısa bilgi isterseniz biraz anlatalım.

İğne Oyası nasıl yapılır?

İğne oyası yapımında dikkat edilmesi gereken en önemli detaylar düzgün bir şekilde sıkı bir düğüm atabilme ve Zürafa yapımıdır.

İğne Oyası yapılırken hangi malzemeler kullanılır?

İğne : Kullanacağınız iğnenin ucu çok sivri olmamalı yani küt uçlu dediğimiz bir iğne olmalıdır. İğnemiz ne çok uzun neden kısa olmalı. İğneyi elimizde rahat bir şekilde kavrayabilmeliyiz. Zaten tuhafiyelerde iğne oyası için özle iğneler bulabilirsiniz.
İp : Kullanılacak ip polyester ip olmalı, yani naylon ip. Havlu kenarı için kullanılan klasik polyester ip olmalıdır.
Kumaş : Yani öğrenme aşamasında kullanacağınız kumaş biraz sert olsun. Çünkü elinizde iğne ile düğüm atarken kumaş sağa sola yamulursa başta zorlanabilirsiniz.
Makas : İpleri kesmek için ince ağızlı, ince uçlu küçük bir makasınız olması yeterlidir.

Kalp Kalp Üstüne İğne Oyası Modelleri 2

Kalp Kalp Üstüne İğne Oyası Modelleri İçin Gerekenler

  • Oya iğnesi
  • Renkli oya ipleri
  • Makas

Kalp Kalp Üstüne İğne Oyası Modelleri Yapılışı

Ayşenin İğne Oyaları kanalından Alıntı yaparak sizlere sunmuş olduğumuz anlatım videosunda iğne oyası modeli ile alakalı tüm yapılış detaylarına ulaşabilecek ve sizlerde zorlanmadan yapabileceksiniz. Şimdiden kolay gelsin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.