Bebek - Çocuk Yelek Modelleri

Erkek Bebek Örgü Yelek Modelleri

Erkek bebekler için yelek modellerinden bir galeri hazırladık sizler için. Havaların soğuması ile çocuklarda çok kullanılan erkek yelek modellerinde tunus işi yelek modelleri de bulunmakta. Bebek örgü modelleri içinde benim en çok beğendiğim model bu yeşil hırka modeli, benim en çok beğendiğim örgü modeli ve kısa zamanda oğlum için yapmaya karar verdiğim bir model.

Örgüleri içinde bebekler için yapılan örgü modelleri çok olmasa da bebek örgü modelleri, Son zamanlarda en çok beğenilen modelleri bir araya sizler için getirdik. İçinde kız için olan modeller olsa da erkek bebek için olan modeller daha ağırlıkta. Bebek hazırlığında olanlar için değişik model arayanlar için bebek örgü paylaşmak istedim ki fikir olsun diye. Bebekler için büyük adam havası veren yelek yada süveter modelleri anlatımlı yapılabilecek en güzel modellerden.

Erkek Bebek Yelek Modelleri

Her yaştaki bebek yada çocuk için yapılabilecek modeller. Bebek örgüleri içinde en çok aranan ve pek örnek bulunmayan erkekler için yapabileceğiniz bu modelleri, internette bulduğumuz örnekler ile sizlerle paylaşıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu