Moda

32+ Gelin Arabası Süslemeleri için Fikirler

Düğünlerde arabaların süsleri konusunda herkesin aklında mutlaka bir fikir vardır. Son senelerde ister sünnet düğünlerinde, isterse nişan düğünlerde arabaların en çok beğenilen farklı  araba süslemelerinden en çok beğendiklerimi sizlerle de paylaşmak istedim. Düğün hazırlığında olanlar bu arabaları mutlaka görmeli. Yaratıcılıkta sınır tanınmamış ve çiçek tül derken kalp şeklindeki araba süsleri de çok beğenilen bir model.

Evlenecek çiftin salona giriş anına farklılık katmak ve akılda kalmak isteyen düğün sahipleri gün geçmiyor ki yeni bir model ile karşımıza çıkmasın. İstenilen modelleri de yapabilen çiçekçiler şimdilerde hayalinizde ne varsa o yapılabilmekte. Görselde ki gelin arabası süslerinde kalpler ile süslenmiş, üst kısmına yapılan tül resmen duvak şeklinde olmuş. Çok aranan, düğün araba modellerinde ön  kısında kırmızı beyaz kalp olan araba süsü gerçekten bence en güzel modellerden biri.

İlgili Makaleler

Renkli modellerin yanında sade modellerde oldukça rağbet görüyor. Son zamanlarda çok moda olan eski model arabalardan istediğiniz şekillerde ve renklerde pek çok model, eskiden olduğu gibi abartılı önde bebek yerine oldukça yaratıcı doğal ve şık tasarımlardan sizler için fikir olsun diye seçtik.

Gelin Arabası için Değişik Süsleme Fikirleri

NOT : Bu konudaki Tüm Gelin arabası modelleri size fikir sunması için var. Biz satışını yada ticaretini yapmıyoruz. Ama Sponsor olacak yada indirimli sunacak firma varsa aracı olabiliriz :)

Bir Yorum

  1. aracin onunde kirmizi beyaz kalp olan suslemeyi siparis verme imkanimiz varmi ulasirsaniz cook sevinirim dugunum 6 eylul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu