Yelek Modelleri

Geline Kaynanaya Ağır Yelek Modeli

Dilimler halinde hazırlanan şiş örgü yelek örneklerinin en güzellerinden ve en iddialı modellerinden bir tanesinin ayrıntılı yapılışı sizlerle. Örgü yapması hem kolay hem de çok ip yemiyor. Kısacık zamanda hazırlandığı için sizlerin de severek yapacağınız örgüler arasına gireceğinden eminim. Her çeşit örgü de kullanabilirsiniz fakat ağır ve gösterişli bir yelek modeli olduğu için çeyizler için yapılan ya da bohçalar için her yapılan her çeşit örgüye gerçekten yakışıyor. Alt kısmına lastik örgüye gerek olmadığı için dilimler halinde duran gerçekten havalı görünen ve ajurlu örgülerden bir tanesi olduğu için hem yazlık örgüler hem de kışlık örgüleri çok yakışan bu şiş örgü modelini kısacık zamanda yapıp bitirebilirsiniz.
Görüntüsü ve duruşu ile beğenileri toplayan modellerden bir tanesi sizlerle. İsterseniz düğünlere çeyizlere koymak için örebilirsiniz. İsterseniz yapacağınız yelekleri şal modellerini satarak para da kazanabilirsiniz. Örnek gerçekten çok güzel olduğu için ve bu örnekle yapılan örgülerin her çeşidi çok güzel durduğu için yaptığınız örgüleri kısa zamanda satabileceksiniz.

Geline Kaynanaya Ağır Yelek Modeli 2

Ağır Şiş Yelek Örneği için Malzemeler

  • Alize yada orta kalınlıkta ip
  • 3 yada 3,5 numara şiş
  • Düğmeler
  • Makas
  • Orlon iğnesi

Geline Kaynanaya Ağır Şiş Yelek Modeli Yapılışı

İddialı ve ağır örgü modeli arayanların hemen dikkat edin çekeceğini düşündüğüm birçok kişinin hemen yapacağını düşündüğüm bu kolay ve gösterişli şiş örgü yelek modelini yapacak herkese kolay gelsin.

YouTube video

Kaynak Youtube: Örgü Kataloğu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu