Yelek Modelleri

Baklava Dilimi Çanları En Yeni Yelek Modeli

Baklava dilimi örgü tekniği sevenlerin severek yapacakları özellikle örmek isteyecekleri örgü modellerinden bir tanesi olan canlı yelek modelini ben çok beğendim ve sizlerle de paylaşmak istedim. Şiş örgü olarak yapılan örgü modellerinden bir tanesi yine sizlerle ağır ve gösterişli yelek modeli arayanlar için 2021’de yapılmaya başlanan ve 2022 yelek modellerine damga vuracağından emin olduğum örgü modellerinden bir tanesini sizlerle. İstediğiniz örgülerde ölüp bitirebilirsiniz. Her çeşit örgüye yakışan türden bir model.
Alt kısmına lastik örgülü olarak da yapabileceğiniz isterseniz lastik örgü örmeden bir kaç sıra yapacağınız üzerine direkt örnek kurulumu da yapabileceğiniz havalı yelek örneği küçükler için de büyükler için de yapılan her çeşit örgüye gerçekten çok yakışıyor.
Özellikle bebek battaniyelerini bu güzel şiş örgü modeli ile yapabilirsiniz. Yapacağınız bebeğin cinsiyetine uygun renklerde öreceğiniz battaniyelerin iç kısmına polar ya da astar dikerek hazır hale getirebilirsiniz. İsterseniz yapıp sevdiklerinize hediye edebilirsiniz, isterseniz takım haline getirip bu örgü ile yapabileceğiniz birçok örneği satıp para kazanabilirsiniz. Kendinden kabartmalı modellerden olduğu için son günlerin en çok konuşulan örgülerinden bir tanesi olan 3D örgü modellerinden biri. Ayrıca ajurlu model olduğu için de yazık örgülerden kışlık örgüleri her çeşit modele yakışıyor. Kafa karıştırmayan yapılışı ve şık duruşu ile beğenileri toplayacak olan bu şiş örgü yelek örneğini yapacakları şimdiden kolay gelsin.

Baklava Dilimi Çanları En Yeni Yelek Modeli 1

Baklava Dilimi Yeni Yelek Örneği Malzemeler

  • Orta kalınlıkta ip
  • 3 yada 3,5 numara şiş
  • Düğmeler
  • Makas
  • Orlon iğnesi

Baklava Dilimi Yeni Yelek Örneği Yapılışı


Kaynak Youtube: Örgü Güneşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu