Gemili Kabartmalı Bebek Battaniye Modeli

Gemili Kabartmalı Bebek Battaniye Modeli
A+
A-

Erkek bebekler için yapabileceğiniz harika bir bebek battaniyesi ile karşınızdayız. Bebek bekleyenlerin ve bebek hazırlığında olanlar için oldukça değişik ve şık bir gemili kabartmalı bebek battaniye modeli.

Tığ ile yapılan bir örgü bu gemili kabartmalı bebek battaniye modeli. Çok aranan erkek bebek örgülerine harika bir örnek. Oldukça özen ve sabır isteyen bir el işi ile yapılmış bu bebek örgüsü. İstenilen büyüklükte hatta yelek örtüsü olarak bile yapabileceğiniz bu gemili battaniyeyi sizler yapmak istemezseniz, bu örneği yapan anne sıcağı örgüleri sizin için yapacaktır. Sipariş için ulaşabilirsiniz. Bu harika modeli kullanarak bebek yelekten büyükler için örgülere kadar herşeyi yapabilirsiniz. Yapmak isteyenler için örnek yapılışını kısaca anlatmak gerekirse:

Bebe yünü ipimize uygun kalınlıktaki tığımız ile 45 zincir çekip, bu zincirin üstüne 42 tane sık iğne yaptıktan sonra, her sırada tomurcukları yapıyorsunuz. İstediğiniz deseni, istediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Bu tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış. Kolay gelsin…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.