Yelek Modelleri

Hazır Gibi Duran Hemen Sipariş Verilen Yelek Modeli

Çeyizlere yada bohçalara yapabileceğiniz, ağır duran ve çok gösterişli şiş yelek örneğinin adım adım yapılışı sizlerle. Şiş örgü olarak yapılan çeyizlik 2024 yelek modeli gerçekten görülmeye değer yelek örneklerinden biri. Kendinden kabartmalı olarak yapılan bu örgü modeli her şeyi ile beğenileri topluyor. Bu harika gelin yeleğini yapmak isterseniz bu konumuz sayesinde emin olun hiç zorlanmadan yapacaksınız. Sonbahar yaprakları yelek modeli Türkçe yapılış videosunu sizler için paylaşıyoruz.

Angora ip ile yapılan ve daha çok gelin yeleği , anne yeleği olarak çok tercih edilen bu yelek modelinin görüntüsü kafa karıştırır gibi dursa da, emin olun hiç zorlanmadan yapacağınız bir örnek. Söz bohçası yelek modeli olarak yada gelin bohçası yelek örneği olarak çok aranan bu modeli ALINTI yapılışı ile sizlerle paylaşıyoruz. Ayrıca yeleğin lastik modeli yıldızlı yelek lastiği oluyor ve yapılışı için sitemize bakabilirsiniz. Sonbahar yaprakları yelek örneğine şişe 10 ilmek ve 10 nun katları ilmek atılarak başlanmakta.

Örnek kısaca bir ilmek içinden 7 ilmek çıkartılarak yapılan bir yelek modeli. İstediğiniz gibi ilmek çıkartma sayısını artırsanız da bu model bu sayılar ile güzel. Modelin ayrıntılı Türkçe yapılışı alıntı videoda adım adım gösterilmekte. Videoyu izlemeniz bu harika yelek modelini yapmanız için yeterli olacaktır. Kolay gelsin.

Kafa Karıştırmayan Kolay Yapılan Yelek Modeli 2

Yapraklı 2024 Yelek Modeli Malzemeler

  • 2,5 numara şiş
  • Uygun kalınlıkta ip
  • Makas
  • Dikmek için orlon iğnesi

Hemen Sipariş Verilen Yelek Örneği Yapılışı

Kaynak: Örgü Güneşi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu