Kalpli Sevgi Yumağı Müthiş Yelek Örneği

Kalpli Sevgi Yumağı Müthiş Yelek Örneği
A+
A-

Kalpler şeklinde hazırlanan ve sevgi yumağı olarak bilinen bu yelek örneği en trend ve en gözde örgü modellerinden bir tanesi olacak türden. Her şeyi ile beğenileri toplayan ve dikkatleri çeken örnek ağır duran, kolay yapılan örgü modellerinden bir tanesi. Yapılışında şiş örgü tekniği kullanılan modeli özellikle çeyizlik ve bohçalık örgülerde mutlaka denemelisiniz. Denemeye ve görülmeye değer olan örneği Alize, Angora tarzı iplerle ya da Himalaya ip kullanarak kısacık zamanda hazırlayabilirsiniz.
İddialı bir model olduğu için kullanacağınız ipin rengi de ne kadar iddialı olursa model kendini o kadar güzel gösterecektir. Ayrıca bu yelek örneğini hırka modellerinde ya da bebek örgülerinin her çeşidinde de kullanabilirsiniz Sadece dikkat etmeniz gerek ya da hırka örerken taban kısmına mutlaka lastik örgü uygulamanızdan geçiyor. Ağır model olduğu için Cilveli lastik modeli, bağlamalı lastik modeli ya da yıldızlı lastik örneği gibi değişik örgü tekniklerini yeleğin taban kısmında uygulayabilirsiniz. Ajurlu model olduğu için yazık örgülere de çok yakışacağını düşündüğüm dikkatleri çeken ve beğenileri toplayan bu güzel modeli görünce herkes örmek isteyecek diye düşünüyorum.
Kolay yapılışının anlatıldığı ve beğenerek takip ettiğimiz Örgü Güneşi youtube kanalından alıntı video sayesinde hiç zorlanmadan yapabilirsiniz herkese şimdiden kolay gelsin

Kalpli Sevgi Yumağı Müthiş Yelek Örneği 1

Kalpli Örgü Yelek Modeli için Malzemeler

  • Orta kalınlıkta yada Himalaya ip
  • 3,5 numara şiş
  • Makas
  • Düğmeler
  • Orlon iğnesi

Kalpli Sevgi Yumağı Yelek Örneği Yapılışı

Kaynak Youtube : Örgü Güneşi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.