Lif Modelleri & Örnekleri

Kar Tanesi Lif Modelleri Yapımı

Birbirinden değişik ve en yeni lif modellerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Kar tanesi örneği olarak bilinen ve 2018 lif modeli, 2019 lif modellerinde en çok aranan model olan kar tanesi yuvarlak lif modelinin yapımıda, kar tanesi kese lif yapılışında ayrıntılı Türkçe videolu olarak sizlerle paylaşıyoruz. İlk bakışta kafa karıştırır gibi duran bu lif modellerinin emin olun yapılışıda çok kolay. İstediğiniz renklerde ve kalan iplerinizi değerlendirmek için bu kar tanesi lif modellerini yapabilirsiniz. İki lifte aynı örnekten ve takım lif modeli olduğundan bohçalık lif olarak hiç tereddüt etmeden kullanabilirsiniz.

Kar Tanesi Yuvarlak Lif Modeli Yapımı:

Kar tanesi yuvarlak lif modeline orta kısımdan isterseniz sihirli halka ile, isterseniz zincir çekerek başlayabilirsiniz. Beyaz yeşil ve kırmızı renklerden oluşan bu lif modelinin boyunu istediğiniz genişlikte yapabilirsiniz. Alıntı video sayesinde kolay yapacağınız bir sabun bezi modeli.

YouTube video

Kar Tanesi Kese Lif Yapımı:

Kese lifler bence en kullanışlı sabun bezi modellerinden. Kar tanesi kese lif yapımı alıntı videoda Türkçe olarak anlatılmakta. İki kattan oluşan bu kese lif modeli iki ayrı kar tanesi lif parçalarının birleşmesi ve kurdele takılarak tamamlanan bir model. Kolay gelsin.

YouTube video

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu