Yelek Modelleri

Kendi Ağır Yapılışı Çok Kolay Trend Yelek Modeli

İlk bakışta ne kadar ağır ve güzel örnek diye dikkatleri çeken, yapılışı ise son derece kolay olan, bu trend yelek örneğini mutlaka sizlerde örmelisiniz. Ağır ve gösterişli örgü modellerinden bir tanesi olduğu için, erkekler için yapacağınız her çeşidi örgüde de kullanabilirsiniz. Aynı zamanda hırka modellerinin de arana modellerinden bir tanesi olacak diye düşünüyorum.
Gençler için yapacağınız yeleklerden daha çok anne yada kaynana yelek örneklerinde bu güzel ve gösterişli modeli uygulamanızı tavsiye ederim. O kadar ağır bir model ki her bohçada bulunması gereken örgü tekniklerinden bir tanesi diye düşünüyorum. Örneğin 2 arasında kahve çekirdeği modeli uygulanıyor. Sizler eğer kahve çekirdeği modeli yapmak istemiyorsanız, bildiğiniz daha değişik ara örgüleri de uygulayabilirsiniz.
Örnek yeterince ağır olduğu için, hem karışık durmaması için hem de örneğin kendini göstermesi için lastik kısmına ve ön pat kısmına bir ters bir düz olarak örülen lastik örgü uygulayabilirsiniz. İddialı mümkünse daha açık renklerdeki ipleri kullanarak örebileceğiniz, bu güzel şiş örgü modelini herkes yapabilir. Alıntı videoda bütün püf noktalarıyla ayrıntılı yapılışı sizlerle herkesin seveceği ve beğenileri toplayan örgü modelini, deneyeceklere kolay gelsin.
GÖRMELİSİNİZ: En Kolay Kısacık Zamanda Biten Erkek Bebek Yelek Modeli

Kendi Ağır Yapılışı Çok Kolay Trend Yelek Modeli 1

Yapılışı Çok Kolay Trend Yelek Örneği Malzemeler

  • Alize ince yün ip
  • 2,5 yada 3 numara şiş
  • Makas
  • Orlon iğnesi dikmek için
  • Tüm yelek modelleri bu linkte

Ağır Yapılışı Çok Yelek Örneği Yapılışı

Kaynak: Örgü Güneşi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu