Yelek Modelleri

Kıvrımlı Sıralı En Trend Yelek Modeli

Küçük küçük desenli duruşu ile dikkatleri çeken ve bütün beğenileri toplayan bu yeni trend yelek modelini herkese yapabilirsin diye ayrıntılı yapılışı ile karşınızdayız. Son Günlerin en çok beğeni toplayan şiş örgü yelek örneklerinden bir tanesi karşınızda. Örneğimizi yaparken 2 tane şiş kullanıyoruz. Her çeşit iple yapılınca güzel duruyor fakat orta kalınlıktaki biraz ince iplerle yapıldığı zaman bence daha güzel duruyor. Bu şiş örgü modeli örneği gelin yeleklerinden tutunda bebek yelek modelleri ne kadar aklınıza gelen her çeşit örgü de kullanabilirsiniz. Sadece yelekler için değil bere modellerinden şal modelleri ne kadar da oldukça gösterişli bir örgü modeli.
Eğer bebek örgülerinde kullanacaksanız yapacağınız bebeğin cinsiyetine uygun renklerdeki bebek yeleğini ördükten sonra aynı renkleri kullanarak bebek battaniyesi örebilirsiniz. Battaniyenin iç kısmına Astar ya da polar diktikten sonra takım haline getirdiğiniz örgüyü isterseniz hediye edebilirsiniz isterseniz satıp para kazanabilirsiniz. Tekniği kullanarak gerçekten çok para kazanabilirsiniz. Eğer yelek örneği yapıyorsanız alt kısmına bebek örgülerinde lastik örgü kullanmanız gerekebilir fakat gelin yelekleri yapıyorsanız ya da anne yeleği alt kısmına bir iki sıra örülen tor örgü uyguladıktan sonra da direkt örnek kurulumuna başlayabilirsiniz. Böyle daha güzel durduğunu düşünüyorum. Tabii ki karar size kalmış. Bir de çok sıkı örmemeye dikkat etmeniz önemli. Eğer sıkı örerseniz örnek kesinlikle kendini göstermeyecektir.
Daha yumuşak öğrenmeniz gerekse de kolay örülen ve beğeni toplayan muhteşem örgüye kolayca yapabilin diye ayrıntılı yapılışı Örgü Kataloğu kanalından alıntı video ile karşınızda. Herkese kolay gelsin.

Kıvrımlı Sıralı En Trend Yelek Modeli 2

En Trend Yelek Modeli için Malzemeler

  • Angora ve Alize ip
  • 2,5 numara şiş
  • Makas
  • Düğmeler
  • Orlon iğnesi

Kıvrımlı Sıralı En Trend Yelek Modeli Yapılışı


Kaynak Youtube : Örgü Kataloğu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu