Koç burcu erkeğini nasıl etkileyebilirim?

Her burcun erkeğide kadınıda faklıdır.Burç uyumlarıda çok önemlidir.Nasıl davranacağını bilemz insan.Zor koç burcu erkeğini nasıl etkileyceğinizi,nasıl davranmanız gerektiğini anlatan bu yazımızı okumalısınız.

Koç burcu erkeği atletik ve çekici bir yapıya sahiptir. Bu yüzden onu etkilemek istiyorsanız enerji dolu, hareketli sportif ve güçlü bir kadın olmalısınız.
Koç burcu erkeği, çok aceleci ve sabırsız bir yapıya sahiptir. Bu yüzden siz daha sakin, daha sabırlı, daha olgun bir karakterde olursanız, koç burcu erkeğinin ilgisini çekebilir ve onun tamamlayıcı yönü olduğunuzu düşündürebilirsiniz. Koç burcu erkeği romantik bir erkek değildir. Duyguları ile değil mantığı ile hareket eder ve karşısında sürekli romantizm bekleyen kadınlardan sıkılır. Bu yüzden koç burcu erkeğine âşıksanız, sürekli ondan romantik mum ışıklı yemekler, her gün demet demet gelen güller isteyerek onu elinizden kaçıracak hareketler yapmayın.
Lider ruhlu bir erkek olan koç burcu erkeği, otoriter kadını sevmez. Kendine hükmedecek, otoritesi altına almaya çalışacak kadını aşk hayatında istemez. Ancak çok pasif kadınlardan da hoşlanmaz. Bu yüzden dengeyi iyi sağlamalı ne yöneten ne de yönetilen kadın olmamalısınız. Koç burcu erkeği, çok konuşan, ortamda bütün dikkatleri üzerine çeken, kendisinden bir adım ön planda olan kadına tahammül edemez. O sebeple onun yanındayken ön plana çıkmaktan kaçının.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu