Şal Modelleri

Motif Makinası İle Şal Modelleri Ve Yapılışı

Motif Aparatı İle Papatya Şal Yapılışı:

Şal yapmak isteyenler ve şal modeli arayanlar için yapması oldukça kolay ve değişik , ister sade isterseniz de inci yada taş boncuk ile yapabileceğiniz iki değişik şal modelini yapılışı ile sizler le paylaşıyoruz. Tuhafiyelerde satılan küçük motif makinesı olarak geçen aparat ile yada evinizdeki toplu iğne kutusunu kullanarak yapabileceğiniz çiçeklerin tığ ile birleştirilerek yapılan kolay mı kolay oldukça havalı bu şal modelleri tam çeyizlik.

Motif Makinesi İncili Şal Yapılışı:

Yine iğnelik yada motif makinesi ile yapılmış bu şal modeli ise oldukça değişik ve katlı çiçek şeklinde ,isterseniz sadece orta kısma yada hem orta kısma hemde kenarlara inci yada parlak taş boncuk kullanarak yapılabilecek hen değişik hemde çok kolay şal modelinin yapılışı , papatya şal modeli ile hemen hemen aynı yapılışı sahip.

Motif Aparatı İle Katmer Güllü Şal Yapılışı:

Küçücük bir aparat ile yapılan bu şal örneğini beğenmemek mümkün değil. Zaten son zamanlarda çok aranan bu şalın yapılışını motif makinesi ile yapıp birleştirmek içinde genellikle örümcek kullanılıyor. Renkli yapılışı ve tek renk te de asil duruşu ile bu şalı gelin şalı olarak yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu