Örgü Battaniye Modelleri

Motifli Bebek Battaniye Modelleri ve Yapılışı

Cıvıl cıvıl bebeklerin dikkatini de çekecek renklerde papatyalı bebek battaniyesinin yapılışı çok şık. İstediğiniz renklerde yapabileceğiniz bu değişik papatyalı battaniyenin yapılışı gerçekten çok kolay. Resimler ile ip kalınlığına göre ne kadar motif yapacağınıza kendiniz karar vermelisiniz. İstediğiniz renklerde ve boyda yapabileceğiniz bu papatyalı örneği sadece battaniye olarak değil örtü olarak ta yapıp kullanabilirsiniz.

Motifler halinde yapılan orta kısmı papatya şeklinde olan motifli papatyalı bebek battaniye modelleri gerçekten görülmeye değer güzellikte. Bütün papatyalı bebek battaniyesi modellerini yapılışları ile sizlerle paylaşıyorum ki yapmak isteyenler yapabilsinler, bu papatyalı bebek battaniyesi modellerini. Bebek battaniyesi modeli olan papatyalı motifli bebek battaniyesi için yatak örtüsü modeli de çok güzel olmakta. Derya Baykal’ın da programında yapılan örgü anlatımlı motifli bebek battaniye modeli de oldukça güzel. Hem elinizde kalan ipleri değerlendirmek içinde olsa bu güzel bebek battaniye modelini beğenilmemesi mümkün değil.

5 ilmek ile başlanıp fıstıklar ise 5 erli oluyor aralar ise tek zincirli oluyor.

Seher Sarı Bebek Battaniyesi Derya Baykal:

Bu gün yine ekranların en çok izlenen kadın programı Deryanın Dünyasında el işi modelleri harika idi. Bu gün konuk gelen Seher Sarı yaptığı motifli bebek battaniyesi ile çok beğenildi. Motiflerden oluşan bebek battaniyesini motifleri bitirince teker teker birleştirerek battaniyemizi yapıyoruz. İster kız bebekler yada erkek bebekler için yapılabilecek battaniye modelleri.

Katmerli Çiçekli Bebek Battaniyesi yapılışı

Ekranların en iyi kadın programı olan derya baykal ın programı deryanın dünyasının dün ki konuğu figen gündoğdu tığ işi motiflerden oluşan anlatımlı bir bebek battaniyesi yaptı. Anlatımlı bebek örgülerinin içinde bebek battaniyelerinin yeri başkadır. Bebeği sarıp sarmalarken onu soğuktan korurken şık olması da önemlidir. Bebek için yapılan el işi örneklerinde tığ ile yapılan modeller her zaman çok ilgimi çekti. Yapılışını anlatan resimler ile sizlerle paylaştığımız bu el işini beğeneceğinizden eminiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu