Burçlar

Nisan Ayı Burç Yorumları

2103 yılını genel olarak biliyoruz. Tutulmaları, belirli zamanları biliyoruz. Tüm burçlar için nisan ayında neler olacak merak ediyorsanız yazımızı okumadan geçmeyin.

KOÇ BURCU
Yılın ilk günlerinden bu yana hayatınız da bazı konuları netleştirmek için uğraştınız. Özelikle kariyerinizde 2013 yılının başından bu yana verdiğiniz mücadele tamamen üretmek üzerine. Aldığınız kararların sorumluluğunu üstlenmekten kaçınmıyorsunuz. Verdiğiniz sözlerden kimse sizi kolay kolay vazgeçiremez. 21 Mart güneş burcunuza geçerek enerjinizi artırdı. Mars’ın da burcunuza destek olduğunu da belirtelim. Nisan ayının ilk günlerinde iş yerinizdeki değişiklikler sizi şaşırtsa da mutlu edecek.
Bu yıl gerçekleşecek Yeni Ay, özelikle 10 Nisan’daki, size başlangıçların habercisi olacak desek yanılmayız. Belli yılarda gerçekleşen bu kavuşumun kıymetini bilmek gerek. Nasıl mı? İkili ilişkilerinize el atabilir yeni bir düzenleme yapmak isteyebilirsiniz. Yalnızlığı seven karakteriniz artık bir şeyleri sonlandırmak isteyebilir. Geleceğinizle ilgili net konuşmalar yapabilirsiniz.
Özellikle sevdikleriniz mevzu bahis ise verdiğiniz önem katlanacaktır. Nisan ayını yenilikler ayı olarak görebilirsiniz. Geçmişten bugüne taşınan konuların artık çözümlenmesi için yapacağınız girişimlerden olumlu sonuçlar alabilirsiniz. İletişim konusunda hiçbir zaman kaygınız olmadı. Dolayısıyla bu konuda alacağınız eleştirilere hiç kulak asmayın.
Ekonomik anlamda toparlanma için bazı düzenlemeler yapabilirsiniz. Beklenmedik harcamalar yapmanız gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Duygusal davranmaktansa mantığınızla hareket etmeyi tercih edebilirsiniz. 25 Nisan’da Akrep burcunda gerçekleşecek olan parçalı Ay tutulması gerçekleşirken, bu tarihe kadar yarım kalan işlerinizi tamamlamanızı öneririz. Aksi takdirde aksamalar yaşayabilirsiniz.
Nisan Ayının Gündemi: Nisan ayını, toparlanma, yenilenme olarak düşünerek programlı hareket etmenin önemi gündeminizde olabilir.
Aşk Tılsımı: Sevgilinize duygularınızı yansıtmakta bazen zorlansanız da, sarsılmaz bir yeri var sizin için. Kıskançlığa bu dönemde asla yer vermeyin.

BOĞA BURCU
Hayat sizin için tamamen güç gösterisi yapmakla geçiyor. Kafaya koyduğunuz konuları tek tek yerine getirmek için bile doğru zamanı bekliyorsunuz.
10 Nisan’da Koç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay, üzüldüğünüz konulardan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Finansal sorunların çözüm için biraz daha istikrarlı davranmanızda fayda var.
İlişkilerinizde ön planda olmanız, ikna kabiliyetinizin yüksek olduğunu gösteriyor.
Plüton, Oğlak burcunda 20 Eylül’e kadar geri gidiyor. Kariyer evinizi ilgilendiren bu geri retrodan korunmak için iş yerinde ve çalışma arkadaşlarınızla iletişiminize dikkat etmeniz gerekiyor.
19 Nisan’da Güneş burcunuza geçiş yapıyor. Sevdiğiniz insanlara otoritenizi hissettirmeye çalışabilirsiniz. Telefon tartışmalarına dikkat etmeniz gerekebilir.
Ne de olsa geri giden Plüton’un hiç şakası olmayacaktır hatırlatalım.
25 Nisan’da Akrep burcunda gerçekleşecek dolunay olaylara bakış acını kısıtlayabilir. Bu durumu başkalaşma olarak algılamamak sizin elinizde. Bu dönem de sosyal aktiviteleriniz artabilir. Sevdiğiniz insanlara küçük jestler yapmak isteyebilirsiniz. Enerjinizin dalga dalga yükselmesisin sebebi, Merkür’ün 10 Nisan’da Koç burcuna geçiş yapması olacaktır.
İsteklerinizi gerçekleştirmek için koşulların sizden yana olduğunu görebilirsiniz. İşinizle ilgili bazı konularda sarf ettiğiniz çaba gözden kaçmayacaktır. Ama içinizdeki kaygılarınızın da peşinizi bırakmadığını düşünebilirsiniz. İlişkinize zaman tanımak yerine, hemen her şeyin olmasını isteyebilirsiniz. Uzun vadeli bir birlikteliğiniz var ise zaten siz birçok şeyi aştınız. Sorun olarak gördüğünüz şeyler gereksiz detaylardan ibaret olabilir. Düşündükçe yaklaşımlarınızda da değişiklikler olabilir. Bu yüzden aceleci olmamalı ve sevgilinizin söylediklerine kulak vermelisiniz. 25 Nisan’da Akrep burcunda gerçekleşecek olan parçalı Ay tutulması sayesinde çözümsüz bıraktığınız konular ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.
Nisan Ayının Gündemi: İsteklerinizi gerçekleştirmek için takındığınız tavır önem taşıyacaktır. İkili ilişkilerinizin ağır bastığını görebilirsiniz.
Aşk Tılsımı: Sevdiğiniz için yapmam dediklerinizi bile yapabiliyorsunuz.

İKİZLER BURCU
Mart ayında yönetici gezegeniniz Merkür’ün Balık burcun da gerilemesi ruhunuzu hiç olmadığı kadar sıktı. Nisan ayının ilk günlerinde Güneş ve Jüpiter kavuşumu sayesinde inanılmaz haberler alabilirsiniz.
Taşınma veya ev ile ilgili tadilat ve düzenleme yapmak isteyebilir, girişimlerde bulunabilirsiniz. Nisan ayında yeni gündemlere hazır olun. Çevrenizde birçok şey değişirken, sizin değişmemeniz mümkün değil gibi gözüküyor. Her şeyi kendine dert eden yanınız, bu ay dert etmeye pek fırsat bulamayacaktır.
21 Nisan’da, Koç-Oğlak burcu aksı üstüne Merkür –Plüton (R) kare acı yapıyor, bu tarihlerde kaybetmekten korkmayabilirsiniz. Güveniniz tazelenerek cesur kararlar alabilirsiniz. Hatta risk almaya bile yatkın olduğunuz görülebilir. Maddi olanaklarınızın giderek artması da sizin için güzel bir fırsat olacaktır. Aklınızda yatırım yapmak gibi bir düşünce varsa, adım atmayı düşünebilirsiniz.
25 Nisan’da Akrep burcunda gerçekleşecek olan parçalı Ay tutulmasını düşünürseniz, bu tarihler yatırım ve seyahat planları için doğru zamanlar değil şimdiden bilginize.
Nisan Ayının Gündemi: Mücadelenizi ortaya koyarak artık harekete geçme isteğinizin ağır bastığını görebilirsiniz. Kendinize olan güveniniz artacaktır.
Aşk Tılsımı: Sizin için ilişkinizde iletişim daima sıcak ve samimi olmalıdır.

YENGEÇ BURCU
Mart ayında gerçekleşen Dolunay’dan fazlasıyla etkilendiniz. Hem fiziksel, hem de zihinsel olarak kendinizi fazlasıyla yorgun hissettiğiniz doğruydu. Gelin size Nisan ayının neler katacağını anlatalım. Keyfinizi yerine getirecek ikili ilişkilerle ilgili pürüzlerin üstesinden geliyorsunuz. Yıllardır çalışma hayatınızla bilinen kişiliğiniz, aldığınız sorumlulukları yerine getiren yönünüzle ve işinizdeki yoğunluktan dolayı, Mart ayında kafanızı kaldıramadınız desek yeridir herhalde. Yapmak istediğiniz birçok şeyi ertelemek zorunda kalmanızdan yakınabilirsiniz.
10 Nisan da gerçekleşecek Koç burcundaki Yeni Ay, para evinizi hareketlendirecek. Seyahat ve iletişim ile ilgili aktif olduğunuz bir dönem. Özelikle bu tarihler, diyete başlamak isteyen Yengeç burçları için doğru zamanlar.
Nisan ayında işlerinizin yoğunluğu devam edebilir. Ama panik yapmayın, karşılığını alabilirsiniz. Yaşam alanınızda değişiklik yapma isteğiniz artacaktır. Ödemelerinizden dolayı zorlanmalar yaşasanız da, yaşamınızda kendiniz için fırsatlar yaratabilirsiniz. İlişkinizde çözümsüz bıraktığınız bazı konuların gündeme gelmesi en son istediğiniz şeylerden biri. Sanmayın ki bu büyük tartışmalara sebep olacak. Bu sorunları, sevgilinizin sağduyulu tavrı ile rahatça aşabilirsiniz.
25 Nisan’da Akrep burcunda gerçekleşecek olan parçalı Ay tutulması nedeniyle ilişkilerin gerildiğini görebilirsiniz. Anlayış göstermekte zorluklar çekilebilirsiniz.
Nisan Ayının Gündemi: İşlerinizden dolayı kendinizi köşeye sıkışmış hissetseniz de rahatlamaya başlıyorsunuz.
Aşk Tılsımı: Kendinizi güvende hissetmek istersiniz ve aşık olunca sınırlarınız ortadan kalkar.

ASLAN BURCU
Kendiniz için bu güne kadar yaptıklarınızı hiç mi görmüyorsunuz? Eleştirme yeteneğiniz yüksek fakat kendinize adaletli davranmanız gerekiyor özelikle Nisan ayın da!
Ayın ilk günlerinde seyahat planları yapabilir, yakın bir dostunuzu ziyaret edebilirsiniz.
10 Nisan’da Koç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay, hem yeniliklerin öncüsü oluyor, hem de Koç burcunda 5 gezegenin ateş elementinde olduğunu bir kez daha vurguluyoruz size. Stilinizde ve saçınızda küçük değişiklikler yapabilir, dolabınızı düzenleyebilirsiniz.
Kendinize özen gösterdiğiniz ve beslenmenize dikkat etiğiniz bir ay sizi bekliyor. 12 Nisan’dan itibaren ailenizle ilgili konular önem kazanıyor. Ne de olsa Plüton Oğlak burcunda 20 Eylül’e kadar geri gidiyor. Eğer aile bireylerinizle ilgili fikir ayrılıkları yaşayan bir Aslan burcuysanız, bu sorunların 13 Nisan’dan itibaren değişeceğini hatırlatalım. Ne de olsa Merkür Koç burcuna geçiş yapıyor. Gökyüzünde 6 büyük gezegen Koç burcunda toplanıyor. Bunun tüm burçlara farklı farklı etkisi olacaktır mutlaka, size jesti uzun zamandır dert etiğiniz konuların çözümünü hızla veriyor olması.
25 Nisan’da Akrep burcunda parçalı Ay tutulması gerçekleşirken, temkinli hareket etmenizi önerebiliriz. Düşünmeden yargıya varmamaya çalışmalısınız. Duygularınız zorlayıcı olabilir. İlişkinizi gereksiz detaylarla hırpalayabilirsiniz. Sinirlerinize özelikle 25 Nisan haftası dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatırım.
Nisan Aynın Gündemi: Hayatınızla ilgili kesin kararlar aldığınız görülebilir. Bunca zaman yaptığınız gözlemin sonuçlarını değerlendireceksiniz.
Aşk Tılsımı: Mutlu olduğunuz kadar mutlu etmek de istiyorsunuz. Ama kendi istekleriniz olduğu gibi, sevdiğinizin isteklerini de görmelisiniz.
Ve Seks: Aşkınız derinleştikçe, büyüsüne kapılırsınız.

BAŞAK  BURCU
Nisan ayında ekonomik anlamda keskin virajlar alabilirsiniz. Açık görüşlü zekânız sayesinde iş içinde iş üretebiliyorsunuz. Aslında bakıldığında kimseden akıl almanıza gerek yok. Siz zaten neyin, ne olduğunu iyi bilen bir yapıya sahipsiniz. Merkür’den referans aldığınız sürece analiz edememek gibi bir kaygınız olmasın.
Mart ayında yaşadıklarınızı unutmanızı tavsiye ederim. Evet, hiç kolay şeyler yaşamamış olabilirsiniz. Fakat zaman akıp gidiyor. Geçmişe yeteri kadar takıldınız. Başınıza gelenleri düşünerek yaşayamazsınız. Merkür gerilemesini en az kayıpla atlattığınızı söyleyecek olsak da, siz kafaya bir kere koymuşunuz ve bizim sizi buradan bir iki kelime ile ikna etmemiz mümkün değil.
6 Nisan da Venüs –Mars kavuşumu, Koç burcunda gerçekleşecek, bu da demektir ki ilişkiniz için yaptığınız fedakârlıkların fazlasıyla karşılığını alıyorsunuz. Hayata dair hiç bir zaman tek taraflı düşünmediniz. Bunun size kayıp olarak dönmeyeceğini söyleyelim.
10 Nisan’da Koç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay, evliliğinizde veya ilişkinizde keyifli günleri beraberinde getiriyor. Uzun zamandır almayı planladığınız pahalı ayakkabıları almanın ayrıca sizi mutlu edeceğini belirtelim.
25 Nisan’da Akrep burcunda gerçekleşecek olan parçalı Ay tutulması ikili ilişkilerinizde zorluk yaşamanıza sebep olabilir. Yanlış anlaşılmaların polemik haline gelmemesine özen gösterebilirsiniz.
Nisan Ayının Gündemi: Yeni başlangıçlar için Nisan ayının uygun olduğunu düşünüyorsunuz. Sezgilerinizin sizi yönlendirmesine izin vereceksiniz.
Aşk Tılsım: Mantıksız aşka hiç yer olmadı hayatınızda.

TERAZİ BURCU
Mart ayının son günlerinde burcunuzda gerçekleşen Dolunay dengenizi alt üst etmiş olabilir. Şimdi sıra Nisan ayında! 1 Nisan’da Güneş, Jüpiter ile uyumlu açı yapıyor. Güneşli, moralinizi yükselten haberlere hazır olun derim. Sorunlarla baş etme şekliniz her zamanki gibi farklı olacak. Banka veya kredi kartı harcamalarınızla ilgili düzenlemeler yapabilirsiniz. Migren ağrılarınız 10 Nisan’dan itibaren sizi özgür bırakabilir. Çözümlerin üst üste geldiği başka bir ay daha yok desek abartmış olmayız.
10 Nisan’da Yeni Ay Koç burcunda gerçekleşiyor. Taşınma planları yapan Terazi burçlarındansanız, biraz daha planlı hareket etmenizi öneririz. 12 Nisan’dan itibaren Plüton, Oğlak burcunda geri harekete başlıyor. Güneş burcunuzla zaman zaman açı yapacak olan Plüton, hukuksal problemleri olan Terazi burçlarını veya miras vs. gibi davaların çözümünü biraz daha uzatabilir.
25 Nisan’da Akrep burcunda gerçekleşecek olan parçalı Ay tutulmasının etkisini +5 -5 gün olarak düşünürseniz, kararlarınızı ona göre değerlendirirsiniz. Ne de olsa tutulmalar kişilerde ruhsal kaygı ve güvensizlik yaratır bilginize.
Jüpiter’in şans ve eğitim evinize desteği bu yıl yeni kararlar almanıza destek oluyor. Yeni insanlarla tanışabilir ve uluslararası iş teklifleri alabilirsiniz.
27 Nisan’da Mars, Neptün ile uyumlu açı yapıyor. Yoğun bir dönemden sonra biraz kendinize zaman ayırabilir, kendinizi şımartabilirsiniz. Özelikle de sosyal aktivitelerde yeni insanlarla ve yeni duygularla tanışabilirsiniz. Hayatta hiçbir şeyin sürpriz olmadığını Nisan ayında görebilirsiniz.
Nisan Ayının Gündemi: Ruh büyümez, beden yaşlanır. Çocuksu yanınız eski günleri hatırlatıyor.
Aşk Tılsımı: Aşk ayaklarınızı yerden kesiyor. Aşkın her halini yaşıyorsunuz.

AKREP BURCU
Sizi sizden daha iyi kimse anlayamaz. Bu yüzden duygularınızı göstermekten yana olmayabilirsiniz. 1 Nisan’da Uranüs, Güneş’e yakın hareket ediyor. Düşünceleriniz değişiyor. Geliriniz de artıyor.
Satürn 29 yıldır ilk defa burcunuza geçiş yaptı. 2015 yılına kadar da burcunuzda hareket edecek ve size tecrübeler kazandırma devam edecek. Size tavsiyemiz, olayların ne yöne gittiğine takılmak yerine, asıl siz ne istiyorsunuz bu soruyu çözmekle başlayın Satürn öğretilerine…
10 Nisan’da Koç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay, yeni bir işe başlayabileceğinizin, hedeflerinizi tekrar gözden geçireceğinizin ve lüzumsuz gördüğünüz herkesten uzaklaşacağınızın bir kez daha altını çiziyor.
Ne de olsa 20 Nisan’da Mars, Boğa burcuna geçiş yapıyor. Orijinal fikirler, dostlarınızla iş birliği, karlı yatırımlar yapabileceğinizin sinyallerini veriyor. 2013 yılında hayatınızın en önemli kararlarının temellerini atacaksınız. Hal böyle olunca tabii size çok iş düşüyor. Hiç olmadığı kadar detay yapmanız gereken bir dönemden geçiyorsunuz. Sonuçları ne olursa olsun, siz suda ki Mars’ınız, savaşçısınız ve en doğru stratejiyi ortaya koyacaksınız.
25 Nisan’da burcunuzda parçalı Ay tutulması gerçekleşirken, ilişkileriniz ile ilgili kararlar almayı düşünüyorsanız, beklemenizi tavsiye ederiz. Çünkü bu dönemde alacağınız kararların etkisi olumsuz olabilir. Yeni sorumluluklar alırken, kendinizi hiç ummadığınız bir sektörde bulabilirsiniz. Size tavsiyemiz özellikle tutulma haftası hiçbir konuda karar vermemeniz veya imza atmamanız. Bu kadar önlem bile yeterli olacaktır inanın.
Nisan Ayının Gündemi: Başkaları için yaşamaya ara verdiğiniz, kendinize yöneldiğiniz bir ay sizi bekliyor.
Aşk Tılsımı: Aşk ve duygu varsa siz zaten uzakta olamazsınız.

YAY BURCU
Son yılarda burcunuzda birden fazla tutulma yaşadınız. Bu da, siz hep tam toparladım derken yeniden başlamanıza neden oldu. Mart ayında ufak tefek sorunlar yaşamadınız değil. Sağlık sorunları üst solunum yolu problemleri de tuz biber olmadı diyemeyiz.
Neyse ki Nisan ayında şans ve bereket gezegeni Jüpiter’in karşınıza çıkaracağı fırsatları göreceksiniz. Yaşam alanızda yapmak istediğiniz değişiklikler için hazırlıklar yapmaya başlayabilirsiniz. Ödemelerinizde düzenlemeye gitmeniz, ekonomik açıdan oldukça rahatlamanıza sebep oldu. Nisan ayında da bazı harcamalar yapmayı planlayabilirsiniz.
Aile ilişkilerinizin yeri sizin için hep ayrı bir konumda. Kimsenin ailenizle aranıza girmesine izin vermiyorsunuz. Bu da ne kadar sağlam bağlarınızın olduğunu gösterecektir. Sevgilinizle geleceğe dair konuşmalarınız şekillenmeye başlayabilir.
25 Nisan’da Akrep burcunda parçalı Ay tutulması gerçekleşirken, sizin için önem taşıyan konularda kesin söylemlerden uzak durun. Tutulma döneminde aldığınız kararlardan geri dönmek çok zor olabilir.
Nisan Ayının Gündemi: Nisan Ayında geleceğe yönelik ve kendinizle ilgili planlarınızın gündemde olduğunu görebilirsiniz.
Aşk Tılsımı: Parçaları yerine oturtarak, sabırla büyütürsünüz sevginizi.

OĞLAK BURCU
Nisan ayında özgüveninizi yükselten gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gerek çalışma ortamınızda, gerekse sosyal çevrenizde kurduğunuz ilişkilerde, iletişiminiz ile beklentilerinizin karşılığını alabilirsiniz.
Mart ayında yaşadığınız zorluklara karşı, Nisan ayı sizin için oldukça huzurlu geçebilir. Birçok konuyu çözümleyerek, rafa kaldırma fırsatı bulacaksınız.
Sevgilinizin ilişkinizi bir adım daha ileriye taşımak istemesine karşı başta çekimser davransanız da, üstünüzden korkularınızı atabilirsiniz. Güven duygusu sizin için önemli ama zırh örmek yerine, bırakın ki duygularınız serbest kalsın.
10 Nisan’da Koç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay nedeniyle, çocuklarla ve kuzenlerle ilgili yeni gelişmeler söz konusu olabilir.
12 Nisan’da Mars, Boğa burcuna geçiş yapıyor, bu da demektir ki deneyimleriniz sayesinde birçok şeyi başardınız. Şimdi de ilişkinizde mutluluğu yakalamanız yakın. İç sesinize kulak verin.
25 Nisan’da Akrep burcunda parçalı ay tutulması gerçekleşirken, ilişkilerinizde iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Söylenenleri yanlış algılayıp, peşin hükümler vermemeye özen göstermelisiniz.
Nisan Ayının Gündemi: Beklentilerinizin yerini bulduğunu ve kendinize güveninizin arttığını göreceksiniz.
Aşk Tılsımı: Aşkı sağlam zeminler üstüne kurmak istersiniz ama duygularınızı susturamazsınız.

KOVA BURCU
Yeni hedefleriniz varsa eğer girişimde bulunmak için Nisan ayı doğru bir ay olacak. Hedeflerinize bir adım daha yaklaşabileceğiniz bu yeni ayda alacağınız haberler motivasyonunuzu arttıracaktır.
Mart ayında yaşadığınız şanssızlıkların peşinizi bıraktığını söyleyelim. Daha girişimci ve atik olduğunuz görülebilir. İşleriniz ile ilgili yeni projeleri değerlendirebilirsiniz.
10 Nisan’da Koç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay neşenizi yerine getirecek. Sevdiğiniz dostlarınızdan birinin zor günlerinde yanında olabilir, bir süre sizinle kalmasını isteyebilirsiniz. Evinizde misafir edebilirsiniz.
Tasarruflarınızı değerlendirmeyi planlıyorsanız, 25 Nisan’da Akrep burcunda gerçekleşecek olan parçalı Ay tutulmasından önce harekete geçmelisiniz. Bir hafta öncesi ve bir hafta sonrası olarak tutulmayı dikkate almanızı öneririm. Bu dönemde bazı sonuçları almanız gecikebilir. İlişkinizdeki heyecanı korumak için yapmayacağınız şey yok gibi. Duygularınızı ifade ederken, partnerinizin isteklerine de önem verdiğiniz gözden kaçmıyor. Çevrenizdekilerin ilişkinize adeta imrendiğini görebilirsiniz. İlişkinizle ilgili arkadaşlarınızın yorumları hoşunuza gidecektir.
Nisan Ayının Gündemi: Kariyerinizle ilgili yeni bir dönem başlıyor.
Aşk Tılsımı: Sizin ilişkiniz sıradan olmuyor, keyif aldığınız gibi keyiflendirmeyi de iyi biliyorsunuz.

BALIK BURCU
Mart ayında birçok konu gündeminizden şöyle bir geldi geçti.
6 büyük gezegen burcunuzda dizilim yaptı. Fırsatları, yenilikleri ve kaygıları beraberinde getirdi. Şöyle düşünün, iyi ve kötü bir arada evrenin doğası gereği. Baktığınızda zorluk ve kolaylıkları beraber yaşadınız. Şimdi 6 büyük gezen Koç burcuna doğru seyir halinde. Nisan ayının ilk günlerinde Mars, Koç burcunda, Güneş ve Uranüs de Koç burcunda uyumlu açılar yapıyor. Bu da sizin hayatınıza, yeni bir yaşam, yeni adımlar ve yeni gündemler olarak yansıyor. Size tavsiyem kararlarınızı kimsenin yargılamasına izin vermeyin.
Mart ayında aldığınız kararlar bazı kayıplar yaşamanıza neden olduğu için panik yaşıyorsanız. Olumlu geri dönüşler alacağınızı söyleyebiliriz. Öngörünüzün yüksek olması, alacağınız kararları da etkileyebilir. Aklınıza yatmayan konularda kolay kolay adım atmak istemezken, isteklerinizi gerçekleştirmek için de inatçılığınızı ortaya koyabilirsiniz.
10 Nisan’da Yeni Ay, Koç burcunda gerçekleşiyor. Elinize toplu para geçebilir, ailenizden yardım görebilirsiniz. Eşinizin ve kardeşinizin kazançları yükselebilir. Özet olarak, Nisan ayında yaşam kaliteniz yükselebilir.
Yaşayacağınız güzel gelişmeler beklentilerinizi de yükseltecektir. İlişkinizdeki küçük sorunları gözünüzde büyütmeyin, 25 Nisan’da Akrep burcunda gerçekleşecek olan parçalı Ay tutulması, sorunların aşılmasında zorluk yaşanmasına sebep olabilir. İlişkinize yönelik konuşulması gerekenleri zamana bırakmamanızda yarar var.
Nisan Ayının Gündemi: Yeniliklere açık olun, her bitiş bir başlangıçtır.
Aşk Tılsımı: Sahip olma duygunuz sizi korumacı kılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu