Nurgün Tezcan Şal Modelleri Ve Yapılışı

Nurgün Tezcan Şal Modelleri Ve Yapılışı
A+
A-

Kare Şal Yapılışı:

Örgüde yaratıcılığı ile her zaman gündemde olan derya baykal ın bugün ki programı deryanın dünyası nda nurgün tezcan nın günü idi ve yine harika bir modelden altıgen şal yaptı. Eski bir model olan bu şal modeli kap keklere benziyor. Eskilerden gelinlere yapılan en özel şal olan bu şal modelini nurgün hanım şemalı çizimlerinide yapmış ve gerçekten çok da anlaşılır olmuş ellerine sağlık. Derya baykal ın programı deyanın dünyasında nurgün tezcan ın her yaptığı şal modelleri gibi bu da çok beğenilen bir model. El işinin güzelliği ile yaptığı her şey doyulmaz güzellikte olan nurgün hanım artık Instagramda. her gün yeni örgü ve değişik modeller ile ekranlara gelen derya baykal nurgün tezcan, nimet güngör gibi örgü ustaları ile çalışıyor. nurgün tezcan örgü modelleri

Yelpaze Şal Yapılışı:

yelpazeye benzeyen modelden şal yapmak gerçekten çok iyi bir fikir olmuş. Günlük şal, gelin şalı yada doğum yapan gelinler için yapın gerçekten görülmeye değer tam bohçalık bir şal modeli. Şemalı resimleri ile anlatılan bu değişik şal derya baykalın programı deryanın dünyası programında nurgün tezcanın yaptığı şalın az sayı ile yapılmış hali. Üçgen şal yapılışını nurgün tezcan ın anlatımı ile sizler le paylaşıyoruz.

Nurgün Tezcan Üçgen Şal Yapılışı:

Her gün değişik örgü teknikleri ve örgü fikirleri ile ekranlarda olan derya baykal ın programı deryanın dünyası yine dopdoluydu. Yaptığı nurgün tezcan bebek örgüleri yanında örgü şal modeli ile yine hayranlık uyandırdı. El işi olarak yapılan bu şalı yapmak isteyenler için ayrıntılı olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.