Okul Beslenmesi İçin Dürüm Tarifi

Okul Beslenmesi İçin Dürüm Tarifi
A+
A-

Eğer okula giden çocuğunuz varsa beslenmesine ne koysam derdi mutlaka başınızdadır. Hem pratik hemde besleyici okul beslenmesi için dürüm tarifi çok işinize yarayacaktır. 4 ayrı tarifin anlatıldığı bu videoda eminim çocuğunuzun seveceği besleyici bir tarif mutlaka vardır. Okul beslenmesi için dürüm tariflerinin iç malzemesini çocuğunuzun sevdiği malzemeler ili değiştirebilirsiniz. Sandviç şeklinde okul beslenmesi, yada mısırlı okul beslenmesi gibi işinize yarayacak bir çok okul beslenme fikirleri videolu olarak karşınızda.

Okul Beslenmesi İçin Dürüm Ton Balıklı Tarifi :

Bu tarif etli yani ton balıklı bir dürüm tarifi. Ton balığını süzüp bolca marulu doğrayıp, mısır ve mayonez eklenerek bir kap içinde hapsi iyice harmanlanır. Ton balığı yemeyen çocuğunuzun bayılarak yiyeceği bir okul için beslenme seçeneği bu tarif. Beslenme kabının bir bölümüne bu salata doldurulur.

Okul Beslenmesi İçin Dürüm Şekilli sandviç Tarifi:

2 yada üç tost ekmeği 4 kare şeklinde kesilir. Her ekmeğe zeytin ezmesi sürülür bir dilim kaşar ve bir dilim domates şeklinde hazırlanıp ister öyle bırakılıe isterseniz kürdan saplayarak hazırlayabileceğiniz bir tarif.

Okul Beslenmesi İçin Dürüm Tarifi:

Lavaş serilir tezgaha ve üzerine zeytin ezmesi sürülür. Peynir dilim şeklinde koyulur en az iki çeşit peynir. Salam yada istediğiniz diğer malzemeler eklenip dürüm şeklinde sarılıp tost makinası yağlanarak bu dürüm 1 yada iki dakika tost makinasında bekletilir. Afiyet olsun.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.