Türkan Şoray Kirpiği Yapılış Video

Türkan Şoray Kirpiği Yapılış Video
A+
A-

Türkan Şoray kirpiği modeli olarak bilinen ve özellikle gelin şallarında çok kullanılan bu kirpik modelinin yapılışının anlatıldığı resimli anlatım ile sizlerle paylaşıyorum. Video lu anlatım ile bu örgüyü kolayca yapabileceksiniz.
Ünlü sanatçı Türkan Şoray ın güzelliği tartışılmaz. Gözlerinin güzelliğinde esinlenerek yapılmış bu Türkan Şoray ın kirpiği modelini yapılışlı olarak anlatımlı resimler ile sizlerle paylaşıyorum.

Şal modelleri içinde tığ ile yapılan şal modellerinden olan bu değişik ve şık  bu değişik ve eski modeli ister ebruli ip ile yapın ister tek renk ip ile yapın ikisinde de  sonuç harika oluyor. Şal bir bayanın kullandığı  kullanışlı aksesuarlardandır.

İster yaz olsun ister kız dört mevsim kullanılabilecek bu el işi örneği sadece günlük kullanım için değil, çeyizlerde de çok kullanılan bohçalara konulmaz sa olmaz olan bu değişik ve şık modası hiç geçmeyen bu türkan şoray ın kirpiği modelinden yapılan örnek gerçekten çok şık duruyor. Tığ ile yapılan  şiş ile yapılan en güzel model arasında.

Türkan Şoray Kirpiği Şal Modeli Nasıl Yapılır?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.