Üç Burma Körük Bebek Yelek Modeli

Üç Burma Körük Bebek Yelek Modeli
A+
A-

Oldukça değişik ve iddialı bir bebek yeleği modeli. Yelek üzerine uygulanan örneğin adı üç burma körük örneği olduğundan bebek yeleğimizin adı bu oldu. Üç burma körük bebek yelek modelinin yapılışını videolu olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Bu harika bebek yeleğini ören Mukaddes Çevik hanıma bizlerle de paylaştığı için çok teşekkür ediyoruz. Yaptığı her örgü olay olan ve sadece torunu için ören Mukaddes hanım yine harikalar yaratmış. Bu harika yelek ile ilgili kısaca bilgi vermek gerekirse, bu üç burma körük örneğinin çok toplayan bir model olduğunu hatırlatalım.

Videoda örnek yapılışını takip ederek üç burma körük bebek yelek modelinin aynısını sizlerde çocuklarınız için yapabilirsiniz. Sizler örgülerinizde serpme olarak örnek uygulamayabilirsiniz. Ön patlarda yada sadece ön parçalarda örnek uygulayarak değişik bir bebek yelek yapabilirsiniz. Bu tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış. El emeği çok kıymetli olduğundan sevdiklerinizin çocukları içinde bebek örgüsü yada bebek yeleği örerek hediye edebilirsiniz. Bu harika bebek yelek modeli için aklınıza takılan tüm soruları sosyal medyada Mukaddes Çevik hanıma sorabilirsiniz. Bu üç burma körük bebek yelek modelini yapacaklara şimdiden kolay gelsin.

Üç Burma Körük Bebek Yelek Modeli Nasıl Yapılır?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.