Yeni Trend 5 Dakika Poğaçası Tarifi

Çayın yanına ve ikramlık sofralara çok yakışan mayasız ve gösterişli poğaça tarifini denemek isteyenler için ayrıntılı yapılışı sizlerle. Şimdi sizlerle ağızda dağılan, lezzetine doyulmaz 5 dakika poğaçasının Türkçe yapılış videosunu paylaşacağız. Acil durumlarda çayın yanına yapabilirsiniz, özellikle pazar kahvaltılarında yada en çok da okula giden çocuğunuzun okul beslenmesine ekleyebileceğiniz, hem doyurucu hem de sağlıklı poğaça tarifi. Eğer çalışan biriyseniz emin olun zaman almayan 5 dakika poğaçası hayat kurtaracak bazen. Dilediğiniz gibi şekil verebilirsiniz ve istediğiniz iç malzemeyi kullanabilirsiniz poğaça yapılışında. Bu kolay poğaçanın iç malzemesini kendini damak zevkinize göre ayarlayabilirsiniz.

Yeni Trend 5 Dakika Poğaçası Tarifi 2

Hamuru hazırladıktan sonra, hamurdan alınan hamur parçalarını açtıktan sonra, çatak ile bir tarafına şekil veriyoruz.

Yeni Trend 5 Dakika Poğaçası Tarifi 1

İç malzemesi eklenen poğaça hamurunu rulo şeklinde sararak hamura şekil veriyoruz. Çiçek şeklindeki görüntüsü ile bu hamur işi tarifi ağızları sulandırıyor.

5 Dakika Poğaçası Tarifi Yapılışı

Sizlerde 5 dakika poğaçasını yapabilin diye Alıntı Türkçe yapılış videosu ile birlikte paylaşıyoruz. Alıntı videoda poğaçanın malzemeleri, püf noktaları, adım adım tarifi sesli olarak anlatılmakta. Bu 5 dakika poğaça tarifini deneyeceklere şimdiden afiyet olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu