Lif Modelleri & Örnekleri

Çok Beğeneceğiniz Yepyeni Lif Modelleri

Özellikle çeyiz hazırlığında olanların olmazsa olmazlarından olan lif örneklerine yeni lif modelleri eklemek istedim. Lif nasıl yapılır? izleyerek lif yapılışı öğrenmek isteyenler, yepyeni lif modelleri konumuzda tüm sorularının cevabını bulabilecekler.

Bu yeni lif modelleri konumuzu hazırlarken lif örmesini bilmeyenleri de düşünerek, lif nasıl yapılır konusunda izleyerek öğrenmeleri için videolu olarak paylaşıyoruz. Birbirinden değişik ve en yeni lif örneklerinin yanında, en gözde ve beğenilen lif modelleri ile karşınızdayız.
Çeyizler için istenilen renklerde ve boyda yapılan sabun bezleri, küçükler için, sevimli karakterler ile süslenmiş bebek lifine kadar pek çok lif modeli bu konumuzda sizlerle. Son zamanlarda özellikle düğün bohçalarında takım olarak hazırlanan lifler, kese şeklinde lif, uzun lif ve yuvarlak yada kare lif ile tam bir takım haline getirilip, bohçalara eklenmekte. Resimleri büyüterek ve lif yapılışını izleyerek sizlerde istediğiniz şekillerdeki lifleri yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Yepyeni Lif Modelleri Nasıl Yapılır?


Kaynak Youtube: Milagros Ena


Kaynak Youtube: Ezgi’nin Örgü Aşkı

Yepyeni Lif Modellerinden Seçmeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu