1 Yumaktan 1 Günde Biten Dikişsiz Bebek Yelek Modeli

1 Yumaktan 1 Günde Biten Dikişsiz Bebek Yelek Modeli
A+
A-

Bu bebek yelek modeli son derece kullanışlı ve güzel bebek yelek modelini, isterseniz erkek bebekler için, isterseniz kız bebekler için hemen örebilirsiniz. Muhteşem renkleri ve bu kolay yapılışı ile beğeni toplayan, bu örgü modeli sadece bir tane yumak kullanılarak hazırlanıyor. Hem çok malzeme gerektirmeyen, hem kısacık zamanda biten, oldukça da ucuza hazırlanan yeleği, herkes kolayca yapabilir. Yapılış tekniğinde sadece düz örülerek hazırlanan, tor örgü kullanıldığı için, ilk kez örgü öleceklerin bile kolayca yapabileceği bir bebek örgüsü modeli. Aynı zamanda yapılışında dikiş kullanılmadığı için, tek parça halinde örülen ve daha şık duran şiş örgü modelini ben çok beğendim. İlmek sayılarını ayarlayarak yeni doğmuş bebekten istediğiniz yaştaki çocuğa kadar, her yaş için kolaylıkla örebilirsiniz. Yapılışında istediğiniz renklerde ipleri kullanabilirsiniz. u örnekte ebruli yani karışık renkli ip tercih edilmiş. Bu haliyle her cinsiyetteki bebek yeleği olarak kullanılabilir. Harika ötesi yelek örneği bu örgüde ortaya çıkmış. Yeleği tamamladıktan sonra, ön kısmında kullanacağınız renkli düğmeleri ile bile beğenileri toplayan, muhteşem bir örgü modeli. Şiş örgü yelek örneği arayanların çok severek yapacağını düşündüğüm bebek yelek örneğini, gören örmek isteyecek. İsterseniz hediye etmek için örebileceğiniz, isterseniz satıp para kazanabileceğiniz bu güzel model, 2022 bebek yelek modellerini damga vuracak türden. Örecek herkese şimdiden kolay gelsin.

GÖRMELİSİNİZ: Papyonlu Muhteşem Erkek Bebek Yelek Modeli

1 Yumaktan 1 Günde Biten Dikişsiz Yelek Modeli 1

1 Yumaktan Dikişsiz Yelek Örneği Malzemeler

 • 1 yumak renkli ip
 • 5 tane renkli düğme
 • 3,5 numara şiş

Kaynak: Efsane Örgücü

Yorumlar

 1. Emel Ozkan dedi ki:

  İpinizin markası ve renk nosu nedir teşekkürler kaç gr kaç metre bir ip isim veremezseniz ama adını verirseniz sevinirim 😘🤗

 2. Hatice dedi ki:

  İki yaşında oğlum için kaç ilmek yapmalıyım. Elinize sağlık harika olmuş.

 3. Ferihan dedi ki:

  Çok güzel olmuş,ellerinize sağlık.Yetişkinlere 48 beden için ilmek sayılarını belirtirseniz çok sevinirim.Teşekkürler.????

 4. Ilknur dedi ki:

  Bu yeleği kaç yaşa göre yaptiniz