Açıklamalı Havlu Kenarı Örnekleri

Açıklamalı Havlu Kenarı Örnekleri
A+
A-

Çeyizlerin vazgeçilmezi havluları yada yatak örtüsü gibi eşyalarda kullanabileceğiniz, birbirinden değişik ve yeni açıklamalı havlu kenarı örnekleri ile karşınızdayız. Ayrıca en yeni havlu kenarı örneklerini yapmak isteyenlerin, daha kolay anlayabilmesi için videolar ile paylaşıyoruz.

Kurtcuk Kurdeleli Havlu Kenarı Modeli:

Havlu Kenarı dantelleri çok yapılan datellerin başında geliyor. Renkli olmasından dolayı çok beğenileceğini düşündüğüm bu danteli yapmak isteyenler olur diye açıklamalı resimleri ile sizlerle paylaşıyoruz.
İstediğiniz tüm çeyizlikler de kenara yapabileceğiniz kolay ve şık bir havlu kenarı örneği.

https://www.youtube.com/watch?v=vByuJjNZ5JU

İki Farklı Kolay Kenar Danteli Yapılışı:

Yapılışları birbirine çok benzeyen iki değişik havlu kenarı danteli. Birinde aralara yapılan incileri ile çok göz alıcı bir hale geliyor bu el işi kenar dantel örneği. Yapılışı için resimleri tıklayarak büyütebilirsiniz.

Havlu kenarı modellerinden sizler için seçtiğimiz bir kaç model. Dantel örnekleri içinde en çok yapılan ve her gün birbirinden değişik modelin eklendiği uç danteli yada havlu kenarı danteli örnekleri oldukça kolaylar. Beğendiğiniz remin üzerine tıklayıp resimleri büyüterek istediğiniz dantel havlu kenarı örneklerini sizler de yapabilirsiniz. Son zamanlarda çok merak edilen kalpli havlu kenarından, göbekli havlu dantelleri modelleri genellikle çeyizlik dantellerden olduğundan en çok aranan modellerin başında gelmekte.

Bu en yeni dantel örneklerini sadece havlu kenarlarında kullanabilir yada istediğiniz gibi çeyizlik yastıklarda yada pike takımı danteli olarak ta yapabilirsiniz. Tığ ile yapılan el işi modellerinden il yapılan ve özellikle çeyizler için mutlaka hazırlanan havlu dantellerinin en yeni modelleri oldukça şık. İğne oyası ile yapılanların yanında halka kullanılarak yapılan bu modellerden istediğiniz resme tıklayarak resmi büyütebilir, isterseniz modelini de çıkarabilirsiniz.

havlu kenarı örnekleri, havlu kenarı, havlu örnekleri, havlu modelleri, en güzel havlu kenarı modelleri, havlu kenarı modelleri resimli, tığ işi havlu kenarı örnekleri yeni, yeni havlu kenarı örnekleri, çeyizlik havlu kenarı örnekleri, kolay havlu kenarı modelleri, havlu kenari, havlu dantelleri, tığ işi havlu kenarı örnekleri ve yapılışı, havlu kenarları örnekleri ve yapılışları, dantel havlu kenarları örnekleri yeni, havlu kenarı örnekleri resimli, havlu dantel örnekleri, tığ işi havlu kenarı örnekleri anlatımlı, tığ işi havlu kenarları, kolay havlu kenarı örnekleri anlatımlı, kolay havlu kenarı yapılışı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.