Patik Modelleri

AÇIKLAMALI ÖRGÜ PATİK MODELLERİ

Birbirinden değişik ve yapılması kolay, açıklamalı 2018 örgü patik örnekleri ve anlatımlı patik modellerini topladık. Hanımların beğenisini toplayan, birbirinden değişik ve en yeni patik modellerini videolu olarak paylaşıyoruz. İzleyerek daha kolay öğrenin diye birçok patik modelini videolu olarak paylaşıyoruz.

Şiş Örgü Laleli Patik Modeli

O kadar çok merak ediliyor ki bu patik modelinin yapılışı bende bulunca ayrıntılı yapılışını sizlerle paylaşmak istedim. Şiş örgü olarak yapılan ve orta kısmındaki lale örnekleri ile göz kamaştıran bu patik modelini yapmak isteyenler için ayrıntılı yapılışını adım adım anlatan resimleri de sizlerle paylaşıyoruz. Yapmak isteyen arkadaşlar resimleri tıklayarak büyütüp yapılışını okuyabilirsiniz. Kış ayları için istediğiniz herkes için yapabileceğiniz hem şık hemde çok kolay bir örgü patik modeli.

Boncuklu Şiş Patik Modelİ

Şiş ile yapılan iki renk oldukça kolay ve çok şık bir patik modelinin yapılışını daha sizlerle paylaşıyoruz. İstediğiniz renklerde ve ister küçükler için isterseniz çeyizlik yapılabilecek, inci yada kum boncuk ile yapabileceğiniz kolay bir patik yapılışı.

Mor Beyaz Patik Modeli Nasıl Yapılır?

Büyükler için yapılabilecek en değişik ve kolay patik modellerinden biri olan bu şiş ile örgü olarak yapılan, iki renkli patik modelini sizler isterseniz bebekler içinde ilmek sayılarını azaltarak yapabilirsiniz. Birbirinden değişik ve farklı modeller içinde bu yeni patik modelini çeyizlik değişik bir model olarak yapabilirsiniz. Değişik ve farklı patik modeli arayanlar için bu patik modeli özellikle çeyizlerde hazırlanacak bohçalara eklenebilecek güzellikte yeni patik model. Hem kolay hemde şık bu patik modelini sizlerde yapmak isterseniz yapılışının gösterildiği anlatımlı resimleri de sizler le paylaşıyoruz. Resimlere tıklayarak resimleri daha büyük görmeniz mümkün.

Büzgülü Bayan Patik Modelleri

Şiş ile yapılmış oldukça değişik ve göz alıcı bir patik modeli. İki şiş ile yapılan bu patik, alttan başlayıp belirli sıra 4 yerden arttırma yapıyoruz. Resmi büyüterek patiğimizin ayrıntılı yapılışını görebelirsiniz.

Tabanlı Mavi Beyaz Patik Modelleri

Anlatımlı örgü modelleri içinde çok aranan ve çok yapılan bayanlar için çetikler oldukça fazla ve şık. Patik Modelleri çeyizlerin baş tacıdır. Hazırlanan her bohçaya mutlaka eklenir. Tığ ile yapılan el örgüsü modelleri yada örgü patik örnekleri gibi pek çok el örgüsü oldukça gündemdeki modeller. Bu şiş ile yapılan örgüleri çocuk patik modeli olarak yapmak isterseniz ilmek sayılarını azaltarak yapabilirsiniz. Resimli anlatımlı örgülerin en güzel ve en açıklayıcı modelleri sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz.

Anlatımlı örgüleri, anlatımlı patik modellerini sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. En yeni örnekleri sizler için bulup anlatımlı olarak paylaştığımız sitemizde bu hem tığ kullanılan hemde şiş kullanılan bu kolay ve şık bayan patik modelini anlatımlı olarak sizlerle paylaşıyorum. Her yerde çok kullanılan çeyizlerin olmaz sa olmazı patik modelleri içinde yapılışı çok kolay bu değişik patik modelini sayıları azaltarak bebekler içinde yapabilirsiniz. Taban kısmını tığ ile yapıp diğer yerlerini renkli olarak iki renk ip ile yapılan bu patik modeli çok güzel.

Şiş Örgü Patik Modeli Videoları

Geçenlerde Derya Baykal yapmıştı derya kuzusu patik orada gördüm aklıma geldi. Özellikle çeyizlerin vazgeçilmezi bu modelleri ben sizler için seçtim.En yeni modellerden olan bu patik ve çoraplar hem çok değişik hemde çok güzeller. Şiş ile örülen patik ve çoraptan tığ ile örülene kadar birbirinden değişik patik ve çorap modellerini istediğiniz renklerde yapabilir, ister kullanır isterseniz de çeyizlik yada hediyelik yapabilirsiniz. Çeyizlik olsun isterseniz hediyelik yada kullanmaya şiş yada tığ ile örerek bu patik ve çorap modellerini kullanabilirsiniz.  Anlatımlı Şiş Patik Modelleri her zaman en çok arana en çok beğenilen örgü modellerinden olur. Özellikle anneler kızları için çeyiz hazırlayanlar  için her zaman en yeni ve değişik patik modelleri ararlar. Bunun bilincinde olarak son zamanların  en modelleri hem şiş patik hemde tığ patik modelleri içinden en yeni modellerini sizler için seçtik.

https://www.youtube.com/watch?v=UDISbh599j8

https://www.youtube.com/watch?v=4poGrIlYcUQ

Açıklamalı Örgü Patik Modelleri Ve Örnekleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu