Moda

Bebek kıyafetleri

Bebekler heyecanla beklenirken, onlar için cici bici kıyafetler hazırlanır. Birbirinden değişik ve çok çeşitli, özellikle sevimli hayvan figürlü olan bebek kıyafetleri çok beğeniliyor. Bebeği için kıyafet seçiminde değişik model arayanlar için, Sizler  için çok beğenilen modelleri ve birçok bebek kıyafetini bir araya toparlamaya çalıştık.

Kız Bebek Kıyafetleri

Erkek Bebek Kıyafetleri

Erkek bebekler, Kız bebekler yada kız çocuklar kadar kıyafet konusunda şanslı değildir. Ama bebek olunca erkek bebek kıyafetleri de oldukça renkli değişik şekillerde, akıl almaz güzellikte bebek kıyafetleri bulunmakta.

Yeni Doğan Bebek Kıyafetleri

İlk doğdukları anda bebekler için seçilen kıyafetlerin kullanım açısından kolaylık sağlayan zıbın tarzındaki kıyafetler, eskiden olduğu gibi tek tip yada az çeşitli değil. Hayvan figürlü zıbınların ağırlıkta olduğu modeller bebek kıyafetleri içinde en sevimlileri.

Hastane Çıkışı Bebek Kıyafetleri

Doğum hazırlığında çok yer tutar hastane çıkışı kıyafetler. Tam set halinde satılan ve zıbınından, battaniyesine kadar gereken her şeyin olduğu bu bebek takımlarını alıntı resimler ile sizlerle paylaşıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu