BİM 3 Aralık 2021 Aktüel Ürünleri – Giyim, Ev ürünleri, Mutfak Eşyaları

BİM 3 Aralık 2021 Aktüel Ürünleri – Giyim, Ev ürünleri, Mutfak Eşyaları
A+
A-

Bim marketlerinin Cuma gününden itibaren geçerli olacak şekilde haftalık olarak takipçilerine sunduğu Bim aktüel kataloğu Mutfak, Ev Aletleri ve Giyim ürünlerinde kaçırılmayacak fırsatları ile  takipçilerine sunuldu. 3 Aralık Cuma günü itibari ile satışta olacak ürünlerin bulunduğu BİM aktüel Cuma kataloğunu 3 sayfa olacak şekilde aşağıda inceleyebilirsiniz. 3 Aralık 2021 Cuma itibari ile satılacak aktüel ürünlerde çeşitli ilgi çekici ürünler yer alıyor.
Bu hafta BİM aktüel ürünler kataloğu ürünleri neler ve 3 Aralık Cuma günü satışta olacak indirimli ürünler hangi fiyatlarla satışa çıkacak beraberce inceleyelim.

BİM Aktüel Cuma Kataloğu – 3 Aralık 2021

BİM aktüel ürünler kataloğu 3 Aralık Cuma günü itibariyle geçerli olacak kataloğun 1. sayfasında çift kişilik desenli yorgan, lateks tabanlı halı, tek kişilik lastikli penye çarşaf, battaniye çeşitleri, çok amaçlı kapaklı büyük kutu, çekmece düzenleyici çeşitleri, ayakkabı hurcu, çeşitli boylarda çok amaçlı çantalar yer almakta.

BİM 3 Aralık 2021 Aktüel Ürünleri – Sayfa 1

BİM 3 Aralık 2021 Aktüel Ürünleri - Sayfa 1

2. sayfasında ise mutfağınızda sizin yardımcınız olacak elektrikli ev aletleri yer almakta. Örneğin Chef’s Pro blender seti, Chef’s ikili tava, emaye çaydanlık seti, saklama kabı çeşitleri, Paşabahçe plastik kapaklı Borcam tencere, tereyağlık, bardaklı başucu sürahisi, dekoratif ağaç çeşitleri, 6’lı poşet klipsi, figürlü poşetlik ve tek fiyat küçük ürünler yer alıyor. Ayrıca çocuklarımızı sevindirebileceğimiz çeşitli oyuncak ürünleri yer almakta.

BİM 3 Aralık 2021 Aktüel Ürünleri – Sayfa 2

BİM 3 Aralık 2021 Aktüel Ürünleri - Sayfa 2

3. ve son sayfasında ise 3 katlı modern ayakkabılık, Schwartz kulak burun kıl alma cihazı,  kablosuz saç sakal kesme makinesi, ütü masası, petek kurutmalık, kanatlı kurutmalık, ütü masası kılıfı, kapaklı deterjanlık. Aracınız için Kış aylarının vazgeçilmezi oto cam suyu ve radyatör antifrizi, polar pijama takımı çeşitleri kadın ve erkek, kışlık tunik gömlek, erkek kışlık gömlek, trekking ayakkabı, termal mest, termal tayt, atkı eldiven bere seti ve şönil ev çorabı bayanlar için yer almaktadır.

BİM 3 Aralık 2021 Aktüel Ürünleri – Sayfa 3

BİM 3 Aralık 2021 Aktüel Ürünleri - Sayfa 3

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.